Instagram запустив початковий тест своєї нової опції підписок для авторів Instagram, що надасть ще один спосіб монетизації для зірок платформи, в ідеалі надаючи їм більше стимулу продовжувати публікувати свій контент в IG, замість того, щоб вони переходили в TikTok або YouTube.

 

Підписки на Instagram

 

Як ви можете бачити на цих знімках екрана, новий значок передплатника — це фіолетова корона, яка буде прикріплена до коментарів передплатників до публікацій, висвітлюватиме перегляди передплатників у Stories та означатиме прямі трансляції, які доступні лише платним учасникам.

Я к пояснює Instagram: «За допомогою підписок на Instagram автори можуть розвивати глибші зв’язки зі своїми найактивнішими підписниками та збільшувати свій регулярний щомісячний дохід, надаючи передплатникам доступ до ексклюзивного вмісту та переваг, і все це на тій самій платформі, де вони вже взаємодіють із ними.”

Наразі ця опція знаходиться в дуже обмеженому режимі тестування в реальному часі, у додатку є лише кілька видатних авторів, які будуть перевіряти її функціонал та зручність. Тепер ці користувачі мають кнопку «Підписатися» у своєму профілі, яка пов’язує шанувальників до процесу реєстрації.

 

Підписки шанувальників Instagram

 

Ті, хто має доступ, можуть стягувати змінну щомісячну суму за підписку – від $0,99 до $99,99 – що надасть платникам доступ до:

•   Життя лише для  передплатників. Творці можуть транслювати ексклюзивні прямі трансляції своїм підписникам, дозволяючи їм глибше залучатися.

•   Історії (сторіз) лише для  передплатників. Творці можуть створювати ексклюзивні історії лише для своїх підписників, де вони можуть ділитися за кадром, створювати спеціальні опитування, серед багатьох інших варіантів. Крім того, вони зможуть зберігати ці історії лише для передплатників. Розповіді передплатників матимуть чітке фіолетове кільце, що означає ексклюзивність. 

•  Значки передплатника Творці бачитимуть значок передплатника поруч із коментарями, основними повідомленнями та повідомленнями із запитом, щоб вони могли легко ідентифікувати своїх підписників.

Материнська компанія Meta каже, що не зніматиме комісій за підписку шанувальників принаймні до 2023 року, відповідно до повідомлення про продукти для підписки шанувальників Facebook, хоча за будь-які переказані кошти, як зазвичай, будуть стягуватися відповідні збори та збори з магазину додатків.

На iOS це означає, що на будь-які платежі стягуватиметься комісія Apple у розмірі 30%, що Мета неодноразово критикувала, особливо на тлі пандемії, коли вона прагне максимально розширити можливості для людей, чия кар’єра постраждала від різних заходів із блокування та інших заходів щодо пом’якшення наслідків.

Тим не менш, Apple не виглядає як зрушення з місця, що є ще одним фактором, який слід враховувати в структурі плати за підписки, якщо і коли більше користувачів отримають доступ.

Історія задуму

Це хороша ініціатива, яка надає творцям Instagram більше можливостей монетизувати свої зусилля, хоча майже так само, як і пропозиція «Super Follow» від Twitter, завдання полягатиме у формулюванні плану стабільного цінного додаткового контенту, який змусить ваших передплатників платити. Ніхто не хоче платити за контент, до якого він до цього часу мав безкоштовний доступ, тому, якщо ви думаєте, як монетизувати свої зусилля за допомогою інструментів підписки, вам також потрібно буде придумати стратегію для підвищення цінності ваших пропозицій для аудиторії.

Це не обов’язково легко. Як ви підвищите цінність для своїх найпопулярніших шанувальників і надаєте ексклюзивний контент, а також підтримуєте досить регулярний процес публікацій, щоб продовжувати залучати більше потенційних передплатників? Наявність цієї опції, безумовно, є кращою ситуацією, але це потребує більш глибокого зіставлення вмісту, щоб дійсно додати цінності для тих, хто готовий платити за ваш контент, що, ймовірно, також вимагатиме ще більше часу на створення контенту, ще один елемент, який слід враховувати.

Чи зможете ви заробити достатньо грошей на передплатниках, щоб виправдати цей додатковий час?

Це майже те саме, що й у всіх автоів контенту – хоча легко дивитися, скажімо, «Іграшки Райана» на YouTube і думати, що ти можеш зняти свого сина чи доньку, як розпаковує новітні дитячі продукти, і заробляти мільйони самостійно, це ніколи не буває так легко, як це здається. Найкращі автори мають визначену стратегію, каденцію публікацій, і вони побудували реальний бізнес із своїх початкових коренів.

Не кожен може це зробити, і варто подумати про додаткову роботу, необхідну для створення стабільної пропозиції в цьому відношенні, тому що якщо ви втратите платного абонента, повернути його стає все важче.

Але навіть наявність цих міркувань є бонусом, і, як зазначалося, Instagram також сподіватиметься розширити свої існуючі інструменти розподілу доходу, щоб зробити свою платформу привабливішою пропозицією для більшої кількості творців, залишаючи їхні дописи на своїй платформі, замість того, щоб випробовувати води. в іншому місці.

Чи це спрацює? 

Безперечно, прямо зараз творці можуть заробляти набагато більше грошей на Instagram та YouTube, і поки TikTok працює над тим, щоб наздогнати, зрештою, коли справа доходить до доларів і центів, ви можете покластися, що багато авторів контенту виберуть найбільш прибутковий варіант для них.

Коли творці досягають певного статусу, це стає ще більшим фактором, тому цілком можливо, що на якомусь етапі розширена пропозиція монетизації Instagram посилить тиск на TikTok у боротьбі за найкращих талантів.

Цікавою була і ця замітка з прес-релізу Instagram: “Крім того, ми вважаємо, що творці повинні знати свою аудиторію та мати більше контролю над своїм бізнесом. Ми сподіваємося створити інструменти, які дозволять їм також безпосередньо зв’язуватися зі своєю аудиторією поза платформою в майбутньому.

Можливість мати більше контролю над контактами ваших передплатників — ще одна велика приманка, яка з часом може виявитися дуже корисною для Instagram.

Поки що це не серйозний зрушення, враховуючи обмежений доступ до цієї опції, але це розумний крок від IG, який зрештою може принести великі переваги для програми.

Джерело: Instagram

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Нарешті офіційна аналітика про тренди TikTok в Україні 🥳🔥 #лайфхак #маркетинг #smmукраина #tiktok ♬ Infinity – Jaymes Young

Послуги PRO Ідеї