Підписники Instagram – це більше, ніж просто цифри, вони є членами вашої онлайн-спільноти.

Тим не менш, зростання в Instagram може допомогти вам збільшити трафік на ваш сайт, збільшити продажі або навіть перетворити вас на впливових людей.

Американська платформа для SMM-маркетингу ділиться 14 ефективними способами отримати більше підписників в Instagram – без спамерських облікових записів та ботів.

Якщо ви хочете отримати більше підписників в Instagram наступного року, ось 14 перевірених стратегій, які можна спробувати у своєму акаунті:

1. Опануйте Instagram Reels
2. Оптимізуйте підписи до публікацій для пошуку
3. Підберіть свій профіль, щоб створити сильне перше враження
4. Інвестуйте у свою стратегію хештегів
5. Організуйте розіграш подарунків в Instagram
6. Співпрацюйте з інфлюенсерами та брендами
7. Створюйте контент для широкого доступу (включаючи меми)
8. Мати чітку цінну пропозицію
9. Перехресне просування свого облікового запису на різних каналах
10. Створіть виклик в Instagram
11. Заохочуйте створений користувачами контент (UGC) за допомогою фірмового хештега
12. Зробіть свій контент доступним для всієї аудиторії
13. Постійно публікуйте
14. Додайте ключові слова в поле назви вашої біографії

 

№ 1. Опануйте Instagram Reels 

Якщо ви ще не ділитеся Instagram Reels, ви можете втратити грандіозну можливість збільшити кількість підписників.

Reels, функція коротких циклічних відео в Instagram, як і раніше, залишається одним із найефективніших способів охопити нову аудиторію в додатку.

На відміну від більшості випадків в Instagram, глядачам у стрічці Reels пропонується контент із високим інтересом як від користувачів, на яких вони підписані, так і від користувачів, яких вони не бачать. 

Це означає, що створені вами Reels можуть легко вийти за межі вашого списку підписників, що допомагає збільшити вашу видимість і збільшити кількість підписників.  

Для найкращих результатів: 

•  Використовуйте ключові слова та хештеги в субтитрах на Reels, які точно описують ваш відеооконтент
•  Використовуйте популярні звуки
•  Тримайте ролики короткими та швидкими, щоб заохочувати повторні перегляди
•  Створюйте оригінальний контент
• 
Додайте текст на екрані, щоб глядачі дивилися без звуку
• 
Прагніть до високоякісних відеоматеріалів (а не завантажувати вміст із водяним знаком TikTok)

Навіть якщо ваш бренд або бізнес не здаються очевидними для Reels, все одно є способи побачити успіх. 

Експериментуйте з популярними тенденціями, шукайте послідовників за лаштунками або навіть поділіться враженнями до і після вашого продукту.

 

Вперше в світі Instagram Reels? Дізнайтеся, як створювати відео наступного рівня, які розширюють ваше охоплення, у нашому Instagram: Reels, Reels, Reels 🔥

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Top Marketing News | PRO Ідеї (@proidei_com)

 

 

№2: Оптимізуйте підписи до публікацій для пошуку

Оптимізація ваших дописів в Instagram для пошуку є основним інструментом Instagram для збільшення кількості підписників.

Після останнього оновлення від Instagram англомовні користувачі в 6 країнах тепер можуть шукати в Instagram за ключовими словами. За словами представника Instagram через The Verge, команда враховує ряд факторів, включаючи «тип вмісту, підписи, коли він був опублікований» та багато іншого, щоб показати відповідні результати.

Він також використовує машинне навчання, щоб «знайти найякісніший контент, який вам підходить». Наразі відображатимуться лише повідомлення в сітці.

 

№3: Cтворіть свій профіль, щоб створити сильне перше враження

Наявність добре спланованої стрічки Instagram, яка чітко демонструє вашу нішу, є ключем до перетворення відвідувачів профілю в підписників.

Коли хтось потрапляє у ваш профіль, ви хочете, щоб він миттєво зрозумів, про що йдеться у вашому обліковому записі.

Щоб створити послідовну естетику, яка підтримує ваш бренд, скористайтеся інструментами візуального планування, щоб керувати сіткою в Instagram перед публікацією.

Подумайте, як ваші публікації виглядають разом, і яке враження вони справляють, коли хтось потрапляє у ваш профіль вперше. Але і не зациклюйтеся на гайдлайні, все має бути живенько, реалістично, гармонійно, але не нудно вилизано.

 

№4: Інвестуйте в стратегію хештегів

Хештеги в Instagram є одним з найбільших інструментів для зростання, які є у вашому розпорядженні, і їх не можна нехтувати. 

Переглянувши понад 18 мільйонів дописів в Instagram, сервіс Later виявив, що рівень охоплення зростає на 11% (з 24% до 35%), оскільки кількість хештегів зростає з одного до 30. 

Щоб розглянути це в перспективі, для облікового запису з 20 тис. підписників це додаткові 2,2 тис. облікових записів на одну публікацію.

 

№5: Організуйте розіграш Instagram

Якщо ви хочете швидко збільшити кількість підписників, проведення розіграшу в Instagram може бути однією з найефективніших тактик.

За допомогою правильної стратегії ви можете охопити тисячі потенційних нових послідовників, створюючи сильне відчуття спільноти навколо свого бренду.

Переконайтеся, що ви встановили чіткі вимоги до вступу, які підтримують ваші цілі зростання, наприклад, позначити друга в коментарях, поділитися в Instagram Stories та підписатися на свій обліковий запис.

Розіграші подарунків в Instagram можуть бути особливо корисними, якщо вони розміщені у партнерстві з творцем або брендом, який поділяє вашу цільову аудиторію.

Це підводить нас до нашої наступної стратегії, щоб отримати більше підписників в Instagram.

 

№6: Співпрацюйте з інфлюенсерами та брендами

Співпраця з однодумцями та брендами – це безпрограшний варіант. Ви зможете отримати вигоду від асоціації бренду та отримати новий пул потенційних послідовників.

Найкраща новина? Співпраця не обов’язково шкодить вашим фінансам. Деякі з найефективніших партнерських відносин прості та взаємовигідні.

Вам не обов’язково працювати з дуже популярними впливовими людьми, щоб зробити вплив. Нано- та мікро-інфлюенсери зазвичай мають вищі показники залучення, ніж макро-інфлюенсери, і, як правило, мають нижчий тариф для спонсорованих публікацій. 

Однак вам доведеться працювати з більшою кількістю нано- або мікро-інфлюенсерів, щоб досягти такого ж розміру аудиторії, що й макро-інфлюенсер, тому правильна стратегія залежатиме від ваших вимог до пропускної здатності та бюджету.  

 

№ 7. Створюйте контент, яким можна поділитися (включаючи меми)

Коли справа доходить до органічного охоплення нової аудиторії, створення вмісту, гідного спільного доступу, є чудовим місцем для початку.

Надихаючі цитати, інформативні дописи в каруселі та модні меми – все це перевірені формати, і потрібна лише одна вірусна публікація, щоб охопити тисячі людей.

Меми, зокрема, є величезними для створення вірусного охоплення – особливо, коли вони користуються чимось, що є трендом у популярній культурі. Вони часто кумедні або розумні, і зазвичай містять поєднання тексту та зображень (фото, GIF або відео).

Щоб створити супервдалий мем, спробуйте знайти баланс між популярними візуальними елементами, з якими ви працюєте, настроями вашої цільової аудиторії та нішею вашого бренду.

Чим більше ваш мем резонує з членами вашої спільноти, тим більша ймовірність, що він буде поширений повсюдно.

 

№ 8: Мати чітку цінну пропозицію

Ви б зайшли в магазин, якби не знали, що там продається? Напевно, ні, правда?

Що ж, той самий принцип стосується вашого облікового запису Instagram.  Мати чітку цінну пропозицію (будь то поради щодо стилю, надихаючі цитати чи контент про стиль життя) є важливою для перетворення відвідувачів вашого профілю на підписників.

Однак це не означає, що весь ваш вміст має бути абсолютно однаковим. Творець контенту Крістіна Галбато рекомендує зосередитися на 3-5 елементах контенту, які стосуються вашої ніші, щоб ви могли внести різноманітність у свій контент-план, не розбавляючи свою основну цінність.

 

№9: Перехресне просування свого облікового запису Instagram на різних каналах

Якщо ви шукаєте додаткові способи збільшити кількість читачів в Instagram, перехресне просування свого облікового запису на інших платформах — чудове місце для початку.

TikTok є основною платформою для перехресного просування вашого облікового запису Instagram. У TikTok одна з перших речей, які ви можете зробити, щоб забезпечити трафік Instagram, — це підключити свій обліковий запис Instagram до свого TikTok.

Потім ви можете створити кілька TikToks, які заохочують глядачів перейти до вашого профілю Instagram.

Підпишіться на наш TikTok зараз: tiktok.com/@proidei.com

Якщо TikTok не є частиною вашої маркетингової стратегії, ви можете спрямовувати людей до свого Instagram через свій веб-сайт, електронну розсилку, подкаст або іншу соціальну платформу.

 

№ 10: Створіть Instagram Challenge

Челенджі в Instagram завжди були популярними (пам’ятаєте челлендж з льодом у 2014 році?), а тепер вони частіше з’являються в Instagram Reels.

Створення успішного челенджу в Instagram може катапультувати ваш обліковий запис у дух часу, охопивши тисячі або навіть мільйони потенційних підписників.

Щоб отримати найкращі результати, переконайтеся, що участь є якомога простішою, створіть фірмовий хештег, щоб прив’язати виклик до вашого бренду, і подумайте, у чому людям сподобається брати участь.

 

№ 11. Заохочуйте контент, створений користувачами (UGC) за допомогою фірмового хештега

Заохочення спільноти ділитися контентом, створеним користувачами (UGC) — це чудовий спосіб підвищити впізнаваність бренду та збільшити кількість підписників у Instagram.

А ділитися UGC дуже просто! Підписники можуть використовувати ваш фірмовий хештег або позначити ваш бренд.

 

№ 12. Зробіть свій контент доступним

Понад 430 мільйонів людей у світі глухі або погано чують, а принаймні 2,2 мільярда людей мають порушення зору.

Ось чотири прості способи зробити свій обліковий запис Instagram більш доступним і інклюзивним сьогодні:

1. Додайте субтитри або текстові підписи до відеоконтенту (включаючи відео Instagram, сторіз та Reels)
2. Вручну напишіть описовий альтернативний текст для своїх публікацій в Instagram
3. Вербалізуйте візуальні деталі під час розповідей та відео
4. Пишіть кожне слово з великої літери в хештегах Instagram. Це допомагає програмам зчитування з екрана правильно читати їх уголос

 

№ 13: Публікуйте більше і послідовно

Коли справа доходить до зростання в Instagram, послідовність — це назва гри. Компанія Later нещодавно проаналізувала понад 81 мільйон дописів (крім Reels), щоб дізнатися, як частота публікацій впливає на середнє охоплення та рівень залучення.

Одним із ключових висновків було те, що облікові записи, які публікують частіше, зазвичай мають більше підписників:

Однак створення якісного контенту,  який створює  реальну цінність для вашої аудиторії, завжди має узурпувати кількість.  

 

№ 14: Додайте ключові слова до поля назви вашої біографії

Чи знаєте ви: слова, які ви додаєте до поля імені своєї біографії в Instagram, доступні для пошуку? Наприклад, якщо ваш бренд спеціалізується на користувацьких ілюстраціях, ви можете включити ключові слова, як-от «Художник» або «Грфічний дизайн» у поле імені.

«Подумайте, яка ваша ніша, в якій галузі ви працюєте, на кого ви орієнтуєтеся та яке рішення ви пропонуєте», — рекомендує експерт Instagram Еліза Дарма. «Якщо ви сумніваєтеся, введіть цей термін у рядок пошуку в Instagram і подивіться, що з’явиться».

Підпишіться на наш Instagram зараз: instagram.com/proidei_com/

 

Застосовуйте ці підказки для росту вашого успіху в Instagram та стежте за новинами на proidei.com 😎

Джерело: Later, Instagram, PRO Ідеї. Головні новини маркетингу

@proidei.com

Голос @xris_a 😍

♬ оригинальный звук – Христина Дозорец

 

 

Послуги PRO Ідеї