Управління стандартів реклами (The Advertising Standards Authority – ASA) назвало шістьох інфлуенсерів, які, за його словами, «постійно не позначають рекламні пости» в Instagram, незважаючи на неодноразові попередження, допомогу та вказівки щодо дотримання правил. 

У червні 2021 року ASA створила веб-сторінку, яка публікує впливових осіб, які, незважаючи на попередження, постійно не розголошують, що їхні публікації в соціальних мережах насправді є рекламою, і не запевняють їх, що вони будуть робити це в майбутньому. Це сталося після його активного моніторингу, який виявив непослідовне розкриття реклами в Instagram в сторіз, публікаціях і роликах, при цьому правила розкриття інформації дотримувалися (коли публікації були рекламою) лише 35% часу. 

Раніше Франческа Аллен, Джесс Гейл, Єва Гейл, Белль Хассан, Джоді Марш і Анна Вакілі були названі такими, що не позначали рекламу в своїх публікаціях, сторіз або відео. Відтоді, як вони зайшли на веб-сторінку, вони не дотримуються правил реклами та не покращують розкриття інформації. ASA заявила, що зараз видаляє рекламу цих інфлуенсерів в Instagram, попереджаючи споживачів про недотримання ними правил.

Оголошення ASA свідчать: «[Назва] потрапив під санкції регулятора реклами Великобританії за те, що він не оголошував рекламу на цій платформі. Майте на увазі, що продукти та послуги, рекомендовані або представлені цим інфлуенсером, могли бути оплачені цими брендами. Наша сторінка впливу в соціальних мережах asa.org.uk регулярно оновлюється, щоб інформувати споживачів про тих, хто порушує ці правила».

Амбер Роуз Гілл також буде додана на нашу веб-сторінку цього тижня для постійного нерозголошення. Ми продовжуватимемо стежити за її контентом, і, якщо вона не дотримуватиметься правил у майбутньому, вона також може бути піддана подальшим санкціям.

Оголошення, які публікує ASA, є ескалацією санкцій, і ми розглядаємо додаткові санкції, якщо це необхідно. Це включає в себе роботу з платформами соціальних медіа для видалення контенту осіб, які не відповідають вимогам, або направлення осіб, які впливають, до статутних органів, таких як Торгові стандарти, для розгляду законодавчих дій, включаючи можливі штрафи.

У більшості випадків використання #ad (або подібних) у прямому й помітному вигляді є найчіткішим способом повідомити комерційний характер контенту соціальних мереж. Крім того, власні інструменти розкриття інформації на платформі, такі як інструмент платного партнерства Instagram, також можуть допомогти відрізнити рекламу від іншого контенту.

Джерело: ASA

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Заборони та обмеження в TikTok ⛔️#опасненько #маркетинг #продвижение #smm ♬ Original Sound – Unknown

Послуги PRO Ідеї