У рамках своїх постійних зусиль щодо покращення взаємодії Stories, Instagram вносить зміни до способу спільного використання зовнішніх посилань у рамках Stories, при цьому поточні посилання “Проведіть вгору” повністю видаляються з процесу та замінюються на нові наклейки “Посилання”.

Протягніть посилання вгору в Instagram

Instagram підтвердив SMT, що всі користувачі, які наразі можуть отримати доступ до посилання для прокрутки вгору для Stories, матимуть доступ до нової наклейки посилань, а посилання на Stories, які проводяться пальцем вгору, припиняться з кінця цього місяця.

Посилання на Instagram припиняються

Відповідно до відповідного запиту SMT (спільного з експертом із соціальних медіа Меттом Наваррою ), ті, хто наразі має доступ до посилань, проведіть пальцем вгору, замість цього повернуться до наклейки посилань, яка, за словами Instagram, має ряд переваг:

•  Обтічний досвід створення історій – наклейки в сторіз, такі, як донорства, музика, опитування, і тепер Link, допоможуть вам в подальшому виразити себе і поділитися тим, що має значення для вас на Instagram – в цьому випадку посилання. 

•  Додано творчий контроль – наклейка виглядає та функціонує так само, як і інші (тобто питання, опитування та місце розташування) – забезпечуючи посилений контроль творців. Вона може перемикатися на різні стилі, змінювати розмір і розміщуватись у будь-якому місці вашої історії для максимального ефекту. 

•  Подальше залучення – взаємодія та близькість важливі для людей. Користувачі можуть отримувати швидкі реакції та відповіді на публікації, які мають наклейку на посилання, як і будь-яка інша історія, якою ділиться (наприклад, на панелі смайликів), тоді як ви не можете отримати зворотний зв’язок із посиланням “проведіть вгору”. 

Оновлення цілком може стати поліпшенням. По-перше, це дозволить більш помітно розмістити посилання в рамках ваших історій, що може дати вам більше способів спонукати до переходів за кліками та зосередити більше уваги на здійсненні цієї дії у вашій історії.

Зараз  у нижній частині екрана відображається запит “Проведіть пальцем вгору”, тому, можливо, додавши наклейку “Посилання”, яку ви можете розмістити, де завгодно, поверх візуалу, це дасть творцям більше варіанти презентацій, які допоможуть збільшити трафік, розмістивши їх більш помітно в кадрі (це можна побачити у верхньому прикладі вище).

Знову ж, сповіщення прокручування вгору стало звичним, тому може знадобитися деякий час, щоб змінити поведінку користувачів щодо спільного використання посилань у Stories. Тим не менш, це здається потенційною можливістю, і перші результати тестування Instagram повинні були показати позитивну реакцію, принаймні в якійсь мірі.

Отже, наступне питання полягає в тому, чи буде нова опція посилання на Історії врешті-решт доступна для всіх користувачів, або якщо наклейки на посилання залишаться обмеженими перевіреними профілями та/або тими, які мають більше 10 тисяч підписників, згідно з поточним “Прокруткою” ‘варіант.

У червні тодішній керівник продукту Instagram Вішал Шах сказав The Verge, що кінцевою метою є наклейки на посилання для всіх користувачів, що дозволить розширити функціональність у процесі сторіз. “Це та система майбутнього, до якої ми хотіли б потрапити, і це те, що ми сподіваємось розгорнути, якщо нам вдасться це зробити”.

Але поки це не заходить так далеко.  З цим новим розгортанням Instagram стверджує, що чесність та безпека будуть основним фокусом, і він буде пильно стежити за посиланнями, які люди діляться за допомогою цієї опції, щоб це не стало іншою поверхнею за поширення дезінформації та спаму.  Через це Instagram буде потрібно поступово впроваджувати наклейки на посилання, але він оцінює, чи варто в майбутньому розширювати доступ до посилань на інші облікові записи.  

Отже, новий спосіб обміну посиланнями в Stories, які дійсно деякий час були на картках. Чи допоможе це вам залучити більше відвідувачів за допомогою ваших історій? Це, безумовно, відкриває багато нових дверей для вашого підходу до історії. Час почати експериментувати з оптимальним розміщенням наклейки посилань.

Джерело: SMT

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: