Після тестування оголошень на вкладці Instagram Shop у Сполучених Штатах на початку цього місяця, Instagram тепер почне їх розгортання у всьому світі у країнах, де доступна вкладка Shop. 

На головній сторінці вкладки Instagram Shop оголошення відображатимуться у вигляді плиток, і користувачі зможуть натиснути ці оголошення, щоб перейти на сторінку з інформацією про продукт, де вони можуть отримати інформацію про продукт та переглянути інші пропозиції бренду. 

У нижньому лівому куті зображення оголошення оголошення будуть позначені як “Спонсоровані”, і користувачі зможуть зберігати товари у своїх списках побажань або ділитися ними з друзями. Користувачі також матимуть можливість приховати або повідомити про рекламу в Instagram Shop, натиснувши та утримуючи банер.

 

 

На етапі тестування нового формату реклами Instagram співпрацював з вибраними рекламодавцями з США, включаючи Fenty Beauty, Away, Donny Davy, Boo Oh, Clare paint, JNJ Gifts і DEUX.

Instagram запустив вкладку “Магазин” у травні минулого року, і вона стала однією з найбільш суперечливих функцій у додатку після того, як компанія перемістила вкладки “Reels” та “Покупки” на домашню сторінку, замінивши кнопку “Діяльність”. 

У червні Марк Цукерберг оголосив у Live Audio Room, що Instagram також спростить деяким брендам умови пропонування примірки на базі штучного інтелекту, щоб люди могли бачити, як виглядають такі продукти, як макіяж та взуття, на їх реальних тілах та обличчях.

Джерело: Instagram

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Курси 🔥 Google Analytics Academy 💪🏻 ##маркетинг ##proідеї ##аналитика ##лайфхак ##освітадлямаркетологів ##самообразование ##секретымаркетологов ##smm

♬ оригінальний звук – proidei.com

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: