Instagram тестує кілька нових варіантів монетизації для авторів.

Instagram прагне допомогти своїм найвідомішим користувачам максимізувати свій потенціал заробітку за допомогою фірмового контенту.

Чат зі спонсорованим контентом

По-перше, Instagram тестує нову папку для обміну повідомленнями «Партнерства» в DM Instagram, яка буде виділеним місцем для відстеження можливостей спонсорованого контенту та комунікацій.

 

Вхідні повідомлення бренду Instagram

 

Як ви можете бачити тут, разом із папками «Основні» «Загальні» та «Запити», Instagram також тестує новий розділ «Повідомлення про партнерство» у вашій папці «Вхідні», де будуть розміщуватися ці конкретні повідомлення.

 

Ці повідомлення будуть відфільтровані через платформу Brand Collabs Manager від Facebook або за допомогою нової опції пошуку бренду, яка полегшить зв’язок з авторами, які стежать за профілем свого бренду або спеціально позначили, що готові працювати з ними.

 

Пошук фірмового контенту Instagram

 

Це також означає, що всі бренди, які зв’язуються через цю папку, будуть відповідати політиці монетизації партнерів, як кваліфікаційний знак для нових інструментів підключення.

Це може бути простішим способом полегшити угоди про співпрацю, і хоча здається, що Instagram було б краще додати іншу вкладку, яку можна гортати, у папку «Вхідні», а не натискати на папку у верхній частині потоку, можливо, чотирьох вкладок занадто багато, і це кращий варіант інтерфейсу.

Магазини блогерів

Instagram також випробовує новий варіант цифрового магазину для творців, які беруть участь у його партнерській програмі, що надає окремим творцям інший спосіб просування спонсорованих продуктів своїй аудиторії.

 

Партнерські магазини Instagram

 

Як ви можете бачити на цих прикладах екранів, творці тепер, по суті, зможуть створювати власні магазини продуктів, які вони схвалюють, забезпечуючи більший потенціал для брендів і більше варіантів розподілу доходу для творців.

Це може бути дуже привабливим варіантом, який дасть брендам можливість охопити зацікавлені спільноти цих користувачів із прямою схваленням у їхньому профілі. Наразі цей варіант тестується з американськими творцями, які беруть участь у материнській партнерській програмі Instagram.

 

Новий тип реклами брендового контенту в Reels

І, нарешті, Instagram також запускає нову рекламу брендового контенту в Reels, що є ще одним кроком до монетизації формату короткого відео.

 

Котушки брендового вмісту Instagram

Згідно з Instagram: «Ми запровадили брендований контент на Reels на початку цього року, а тепер запроваджуємо рекламу з брендованим контентом у Reels».

Ця опція дуже схожа на теги брендового контенту Instagram для Reels, хоча з маркером «Спонсорований», а не просто «Платне партнерство». Це дасть брендам більше можливостей для посилення співпраці з авторами Reels, що, як показала модель TikTok, є єдиним реальним способом завоювати популярність у форматі, оскільки традиційна, руйнівна реклама не може викликати однаковий рівень реакції в короткій формі. відеоканали.

Причина появи цих інструментів

Хоча ефективна монетизація короткого відео загалом залишається проблематичною, оскільки, на відміну від довшого відео, ви не можете вставляти рекламу перед або в середині відео в 30-секундні ролики. Це обмежує вашу здатність приписувати частку доходу певним завантаженням, тому такі формати фірмового вмісту, як цей, є ключовим шляхом для монетизації авторів і надають більше стимулів для популярних зірок Reels продовжувати публікації.

Instagram також додає можливість збільшити розмір органічних публікацій у стрічках та історіях, щоб стати рекламою з опцією Instagram Boost for Branded Content.

Це ключові доповнення в рамках ширшої монетизації авторів Instagram, яку платформа неодноразово рекламувала як шлях вперед для програми. Що, знову ж таки, особливо актуально для Reels, але навіть для Instagram загалом, оскільки все більше користувачів звертаються до TikTok, а TikTok розвиває свої інструменти розподілу доходу, це може врешті-решт побачити, що набагато більше популярних користувачів витрачатимуть більше часу на цю програму, якщо Instagram не зможе підтримувати їх за допомогою більш привабливих, вигідних угод про розподіл прибутку.

І з його більш широким поштовхом до електронної комерції, це може стати серйозним доповненням, але все ще існує ризик того, що Instagram також може стати занадто зосередженим на електронній комерції, і в результаті втратить частину своєї привабливості.

Побачимо, що станеться – ці нові експерименти зараз тестуються з вибраними користувачами.  

Джерело: Instagram

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Лайфхак сьогоднішнього дня 😍🥳

♬ оригинальный звук – blackthang3000

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: