Instagram опублікував другий випуск  у новій серії “Як працює Instagram” з оглядом того, як функціонують його алгоритми пошуку, і як ви можете максимально збільшити свої шанси на відображення у відповідних результатах пошуку.

У першому дописі серії було розглянуто, як працює рейтинг стрічок Instagram, що дає змогу більш детально контролювати, як платформа виглядає відповідно до контенту з інтересами користувачів, і як творці можуть забезпечити, щоб їх публікації доходили до людей у ​​додатку. 

Пошук є другорядним питанням у цьому відношенні, але це ключова поверхня відкриття, і якщо ви хочете максимально збільшити свою присутність в Instagram, вам потрібно мати уявлення про всі його системи та про те, як найкраще з ними узгодити вашу стратегію.

Ключові елементи, які потрібно врахувати, щоб максимізувати цінність пошуку в IG

1. Ключові слова

Основи пошуку в Instagram досить прості – Instagram використовує ключові слова, які ви вводите в поле пошуку, щоб виділити найбільш релевантний контент, при цьому конкретний текст, який ви вводите, є основним пристроєм відповідності.

 

 

2. Текст, активність в додатку та популярність запиту

Але це не єдиний фактор – при наданні відповідних пошукових запитів для запиту Instagram враховує три основні елементи:

Текст, який ви вводите – це, каже Instagram, “на сьогоднішній день” найважливіший сигнал для Пошуку. “Ми намагаємось відповідати тому, що ви вводите, з відповідними іменами користувачів, біографічними даними, підписами, хештегами та місцями”.

Ваша діяльність в додатку – У доповненні до основного узгодження тексту, Instagram також ранжувати результати пошуку на основі попередньої діяльності в додатку, у тому числі рахунків ви будете слідувати, повідомленнямиви переглянули, і як ви взаємодіяли з деякими профілі в минулому. “Ми зазвичай показуємо облікові записи та хештеги, за якими ви стежите або відвідуєте вище, ніж ті, кого ви не бачите”. Це допоможе вам знайти речі, які вас більше зацікавлять, і спростити процес відкриття.

Популярність кожного запиту. Нарешті, Instagram також впливає на популярність відповідностей для вашого запиту при ранжируванні результатів, які він відображає. Елементи, які можуть вплинути на це, включають кількість кліків, оцінок “подобається”, “поділиться” та наступну інформацію, яку бачить певний обліковий запис, хештег чи місце.

Тож ваша попередня діяльність відіграє роль у збільшенні вашої пошукової присутності в IG, що є ще одним елементом, який слід враховувати для максимального відкриття. 

Нарощування своєї присутності з часом та підтримка регулярної активності може допомогти покращити ваш потенціал пошуку у програмі та забезпечити відображення вашого профілю у більш широкому діапазоні запитів.

3. Деякий контент у пошуку “ховає” сам Instagram

Instagram також зазначає, що будь-які облікові записи, публікації та/або хештеги, що суперечать її Рекомендаціям, матимуть нижчий рейтинг у результатах пошуку.

“Облікові записи, які розміщують спам або порушують наші вказівки, можуть відображатися нижче в результатах пошуку, і вам, можливо, доведеться шукати їх повне ім’я користувача. Ми також збалансовуємо пошуки на делікатні теми з додатковими заходами безпеки, щоб переконатися, що ми не показуємо вам пов’язану інформацію контент, який може бути шкідливим».

Так, наприклад, Instagram побачить нижчий рейтинг профілів, які публікують теорії змови про COVID-19, а іноді також можна побачити, що платформа зменшує кількість пошукових запитів щодо політичних питань чи конфліктів. Це, в деяких випадках, виявилося проблематичним для додатка в минулому, але з точки зору бренду та маркетингу, єдина справжня занепокоєння тут (припускаючи, що ви не публікуєте теорії змови з ручки вашого бренду) – це параметри спаму Instagram та забезпечення, що ви не порушуєте його правил.

 

 

Якому контенту Instagram знижує рівень видачі в пошуку

Переглядаючи Рекомендації Instagram, ключовими параметрами приміток для брендів з точки зору того, що Instagram виглядає зниженим у пошукових збігах, є:

•  Контент, який рекламує або зображує косметичні процедури.
•  Контент, що містить перебільшені твердження про здоров’я, наприклад “чудодійні ліки”.
•  Контент, що намагається продати товари чи послуги на основі тверджень, пов’язаних зі здоров’ям, наприклад, рекламує добавку, яка допомагає людині схуднути
•  Контент, що пропагує оманливі або оманливі бізнес-моделі, такі як позики до заробітної плати або “безризикові” інвестиції.
•  Контент, який може бути сексуальним або явним, наприклад фотографії людей у ​​прозорому одязі.

•  Контент, що пропагує використання певних регульованих продуктів, таких як тютюн або вироби з парою, продукти та послуги для дорослих або фармацевтичні препарати.
•  Неоригінальний Контент, який значною мірою перепрофілюється з іншого джерела без додавання цінності.
•  Контент, який рекламує конкурс або розіграш.

Більшість із них є досить простими і логічними, але варто відзначити останні два моменти. Повторний обмін мемами може принести вам лайки, але це також може зашкодити вам за відкриття, тоді як Instagram також активно прагне обмежити охоплення, принаймні у сенсі відкриттів, публікацій про конкурси/роздачі.   

4. Розширення результатів пошуку

На додаток до цієї інформації, Instagram також зазначає, що прагне розширити свої інструменти пошуку, що також може вплинути на те, як ви підходите до процесу оптимізації відкриття.

Слідом за розширення параметрів пошуку в  минулому році, щоб показати більш широкий набір відповідних ключових слів матчів, на відміну від того обмежуються профілями, хештег і місць, Instagram також прагне показати ще більш широкий діапазон результатів, заснований на запиті. 

“Ми покращуємо результати пошуку для дослідження. Наприклад, пошук “космос” також показуватиме фотографії та відео, пов’язані з космосом. Це особливо корисно, коли у вас немає на увазі точного імені користувача або хештегу, коли пошук певної теми».

 

 

Як ви можете бачити в цьому прикладі, замість того, щоб просто показувати профілі, які містять ключове слово “космос” стосовно цього пошуку, Instagram також відображає ручку НАСА та профіль астронавта Скотта Келлі, жоден з яких не містить терміну “космос”, їхню ручку, але стосуються саме цієї теми.

Це може допомогти залучити більшу кількість користувачів до найрелевантніших пошукових збігів, які ставатимуть більш актуальними, коли системи Instagram стануть краще розуміти, що є на кожному опублікованому зображенні та про що йдеться у кожному профілі. 

 

Три рекомендації від Instagram усім, хто прагне максимально збільшити свій потенціал відкриття через пошук у додатку

Нарешті, на основі цих знань, Instagram також надав три рекомендації для творців та брендів, які прагнуть максимально збільшити свій потенціал відкриття у додатку:

•  Використовуйте відповідний текст та ім’я профілю – результати пошуку Instagram у першу чергу узгоджуються з текстом, тому використання дескриптора або імені профілю, пов’язаного зі змістом ваших публікацій, – найкращий варіант для відображення у відповідних пошукових запитах. Instagram також радить, що якщо ваші друзі або шанувальники знають вас під певним іменем, “включіть це ім’я у своє ім’я користувача або профіль, щоб ви з’являлися, коли вони шукатимуть вас”.

•  Включити відповідні ключові слова і місця у вашій біо – забезпечення того, щоб ваше біо включало в себе ключові слова про те, хто ви, і що ваша компанія збирається робити, також допоможе поліпшити ваше відкриття у пошуку. “Якщо у вашому обліковому записі є місцеположення (наприклад, для малого бізнесу), поширення свого місцезнаходження у біографії може спростити пошук людей у ​​вашому районі”.

•  Використовуйте відповідні ключові слова і хештег в підписах – це особливо важливо: «Для того, щоб ваш пост можна знайти в пошуку, додавайте ключові слова, хештег в текст допису – не в коментарях».

 

Де потрібно вказувати хештеги

Останній момент довгий час був предметом дискусій серед маркетологів соціальних мереж щодо того, чи ефективніші публікації в Instagram, коли хештеги є у підписі чи першому коментарі. Тут Instagram відповів на це безпосередньо, надавши чіткі вказівки щодо місця розміщення ваших хештегів.

Звісно, ​​це не обов’язково підтверджує, що розміщення ваших хештегів у підписах збільшить охоплення публікацій, але враховуючи, що це збільшить ваші можливості відкриття у пошуку, це здається оптимальним підходом. 

Тут є кілька хороших порад, які допоможуть вам зрозуміти, як ви можете оптимізувати свій підхід у Instagram та розробити стратегію своїх зусиль на платформі. 

І хоча завжди рекомендується рівень експериментів, ці поради допоможуть вам направити вас на правильний шлях до максимального використання потенціалу відкриття у додатку.

Джерело: Instagram

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com Курси 🔥 Google Analytics Academy 💪🏻 #маркетинг #proідеї #аналитика #лайфхак #освітадлямаркетологів #самообразование #секретымаркетологов #smm ♬ оригінальний звук – proidei.com