Після попереднього перегляду цієї функції як майбутньої функції в рамках свого оголошення про розширення відео з можливістю реміксування на платформі минулого тижня, Instagram тепер окреслив новий формат відображення запланованих прямих трансляцій у профілях авторів, що є ще одним способом підвищити обізнаність про майбутні прямі трансляції в додатку.

 

Інстаграм запланований у прямому ефірі

 

Спосіб відображення

Як ви можете бачити на цих знімках екрана, якими поділився керівник Instagram Адам Моссері, нова опція відображення дозволить вам відображати ваші майбутні прямі трансляції IG у вашому профілі, який, якщо торкнутися, надасть додаткову інформацію у спливаючому вікні, де люди також можуть зареєструватися, щоб отримати нагадування про початок трансляції.

Як пояснив Моссері: «Творці вже деякий час можуть планувати життя, але тепер ви можете відокремити планування прямого ефіру від створення допису в каналі або навіть тепер публікації сторіз про цей Live. Ви також отримуєте невеликий значок у своєму профілі, який дає змогу підписникам знати або будь-кому, хто заходить у ваш профіль, що заплановано прямий ефір, і вони можуть підписатися, щоб отримати нагадування».

Моссері також зазначає, що користувачі можуть створювати скільки завгодно запланованих ефірів, додаючи список, що прокручується, до вашого профілю.

Ідея

Це може бути зручним доповненням для тих, хто веде трансляції через IG Live, що може спонукати більше людей підключатися, підвищуючи обізнаність про ваші трансляції. До цього часу єдиним способом сповістити людей про ваші майбутні потоки в додатку, як зазначає Моссері, були публікації та сторіз, що обмежує охоплення цих сповіщень, як правило, вашими наявними підписниками. Тепер кожен, хто заходить у ваш профіль, зможе побачити, що у вас запланована пряма трансляція, яка може привернути більше глядачів.

IG Live став ключовою поверхнею зв’язку в додатку, особливо під час пандемії, і оскільки Instagram прагне розширити цю опцію на електронну комерцію, сприяючи більш прямій взаємодії між брендами та шанувальниками, здатність скласти більш ефективну стратегію IG Live може стати великою допомогою в максимізації ваших зусиль на платформі.

Джерело: Instagram

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

@proidei.com Reply to @a_k.nails Reels та відеопости в Instagram 🎬 #smm #smmукраина #маркетинг #instagram ♬ You – Petit Biscuit

Послуги PRO Ідеї