Instagram впроваджує нові ініціативи для захисту молодих користувачів, включаючи стандартні налаштування конфіденційності та обмеження націлювання оголошень. 

Instagram прагне надати більший захист молодим користувачам завдяки низці оновлень, включаючи переведення підлітків до приватних облікових записів та обмеження можливостей націлювання оголошень для молодшої аудиторії – що може мати великий вплив на діджитал-маркетологів.

Підлітки за замовчуванням будуть мати приватний обліковий запис 

“Де б ми не могли, ми хочемо перешкодити молодим людям чути дорослих, яких вони не знають, або яких вони не хочуть чути. Ми вважаємо, що приватні акаунти є найкращим способом запобігти цьому. Тому з цього тижня, усі, кому до 16 років (або до 18 років у деяких країнах), будуть долучені до Instagram за замовчуванням у приватному обліковому записі”.

Приватний рахунок в Instagram

Як ви пам’ятаєте, ще в березні Instagram запровадив нові обмеження щодо дорослих, які прагнуть надсилати повідомлення користувачам віком до 18 років, які не дотримуються їх. Це нове оновлення розширюється тим же самим способом: нові облікові записи, створені молодими користувачами, тепер спочатку встановлюються як приватні.

“Приватні облікові записи дозволяють людям контролювати, хто бачить або відповідає на їх контент. Якщо у вас є приватний обліковий запис, люди повинні стежити за вами, щоб бачити ваші публікації, історії та Reels. Люди також не можуть коментувати ваш вміст у цих місцях, і вони взагалі не бачитимуть ваш контент у таких місцях, як Огляд або хештеги.” 

Звичайно, користувачі все одно зможуть переключити свої облікові записи на “ Загальнодоступні”, тому це не обмеження як таке, але в Instagram кажуть, що під час тестування виявлено, що все більше молодих користувачів вирішили залишатися в приватному режимі, коли за замовчуванням, що на відміну від того, щоб отримати вибір між особистим та приватним.

Це є важливим фактором для Instagram, який користується величезною популярністю серед молодшої аудиторії та зіткнувся з різними проблемами у взаємодії з неповнолітніми користувачами. 

Але в той же час, зміна може також обмежити вплив контенту в додатку, оскільки приватні облікові записи бачать набагато менше взаємодій, а молоді користувачі також регулярно розміщують повідомлення на TikTok, який більше зосереджений на демонстрації публікацій для користувачів більш широкого кола, залучивши більше зацікавленості, це може показати, що Instagram втрачає певну популярність як платформа вибору для молоді.

Чи може це обмежити привабливість Instagram і стати проблемою зростання додатку? 

Очевидно, натомість Instagram схиляється до безпеки, що здається кращим шляхом, але це може мати більший вплив на залучення.

У цьому контексті також варто зазначити, що TikTok впровадив практично ту саму політику ще в січні, а облікові записи для користувачів віком до 15 років за замовчуванням були встановлені як приватні. Це може заперечити будь-який суттєвий вплив з точки зору вмісту та зацікавленості. 

На додаток до цього, Instagram також впроваджує новий процес, призначений для подальшого обмеження контенту, розміщеного молодими користувачами, до тих, які раніше демонстрували хижацьку поведінку в додатку.

“Ми розробили нову технологію, яка дозволяє нам знаходити облікові записи, які виявляють потенційно підозрілу поведінку, і припиняти взаємодію цих облікових записів з обліковими записами молодих людей. Під “потенційно підозрілою поведінкою” ми маємо на увазі облікові записи, що належать дорослим, які, можливо, нещодавно були заблоковані або про них повідомляє молода людина, наприклад”.

Отже, якщо старший користувач потрапив під пильний контроль за будь-яким таким інцидентом, системи Instagram обмежать їх контент, більше не показуватимуть їм публікації з облікових записів молодих людей у ​​Explore, Reels або “Профілів, запропонованих для вас”. Вони також не зможуть стежити за акаунтами молодих людей або бачити коментарі молодих людей на публікаціях інших людей.

Нова система впроваджується в США, Австралії, Франції, Великобританії та Японії з сьогоднішнього дня, а подальше розширення відбудеться найближчим часом.

Facebook та Instagram вводить нові правила щодо таргетингу оголошень для молоді 

І нарешті, Instagram – і насправді Facebook в цілому – також запроваджує нові обмеження щодо варіантів націлювання оголошень, доступних для аудиторії молодше 18 років.

“Починаючи з кількох тижнів, ми дозволятимемо рекламодавцям націлювати оголошення лише на людей віком до 18 років (або старше в певних країнах) залежно від їх віку, статі та місцезнаходження. Це означає, що раніше доступні варіанти націлювання, такі як ті, що базуються на інтересах або щодо їх діяльності в інших додатках та на веб-сайтах, більше не будуть доступні рекламодавцям. Ці зміни будуть загальносвітовими та стосуватимуться Instagram, Facebook та Messenger”.

Це велика зміна – це означає, що якщо ви хочете охопити молодшу аудиторію, ви не зможете користуватися інтересами, як, наприклад, спортом, яким вони займаються, або їхніми розважальними уподобаннями, і ви не будете зможете використовувати власні показники активності в додатку, щоб максимізувати ефективність реклами серед цих груп користувачів.

В Instagram зазначають, що молодіжні адвокати рекомендували молодим людям не мати достатньої підготовки для прийняття рішень про придбання, виходячи з цього типу націлювання, і саме тому вона намагається обмежити свої можливості. Що матиме великий вплив на будь-який бренд, який прагне охопити молодих споживачів у програмах Facebook.

Реально це, мабуть, означає, що бренди, які прагнуть орієнтуватися на молодих споживачів, замість цього звертатимуться до TikTok та Snapchat – але знову ж таки, Facebook, ймовірно, зазначали, що такий бізнес вже змінює фокус таким чином, що робить це менш серйозним для бізнесу.

Таким чином, це здається позитивним кроком, який також може покращити Facebook у кращому світлі щодо захисту молодих користувачів над власною нормою прибутку. Але не знаючи економічної ситуації, що склалася, важко зрозуміти, якою справжньою жертвою чи ризиком це може бути для компанії.

“Коли молодим людям виповниться 18 років, ми повідомимо їх про варіанти націлювання, якими рекламодавці тепер можуть скористатися для зв’язку з ними, та інструменти, які ми надаємо їм для контролю їх досвіду роботи з рекламою. Якщо ви займаєтеся бізнесом, який шукає додаткову інформацію, відвідайте Центр допомоги.”

Це може спричинити значний зсув витрат на рекламу для деяких брендів, тому що покупцям ЗМІ зараз потрібно змінити свій підхід, який вони вже опрацювали над оновленням у світлі оновлення ATT від Apple. З іншого боку, можливо, більше молодої аудиторії в будь-якому випадку відмовляється від відстеження в додатках, і Facebook просто рухається по черзі з цим зрушенням – і знову ж таки, перетворюючи це на PR-переможця, хоча це вже в основному діяло.

Як би ви на це не дивилися, це значний зсув, який змусить багатьох оновити свій діджитал процес захоплення аудиторії. 

Джерело: Social Media Today

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.