Instagram робить наступні кроки у своїх зусиллях щодо кращого захисту молодих користувачів відповідно до найближчих змін до нормативних актів, просячи всіх користувачів, які раніше не ввели дату свого народження, зробити це у додатку.

Вікові ворота Instagram

Як пояснює Instagram: «Нам було зрозуміло, що ми хочемо зробити більше для створення більш безпечного, більш приватного досвіду для молодих людей. Для цього нам потрібно знати, скільки років кожному в Instagram, тому ми почали просити людей поділитися з нами своїм днем ​​народження, якщо вони не поділилися цим раніше.”

Як ви можете бачити тут, нові підказки пропонуватимуть користувачам додати свій день народження, і якщо їх ігнорувати, зрештою вплине на блокування користувачів, доки вони не додадуть необхідну інформацію. Instagram каже, що буде показувати нові підказки «кілька разів» перед введенням обмежень на використання.

На додаток до цього, Instagram також почне запитувати інформацію про дату народження людей під час відображення екранів попереджень у публікаціях, як ще один захід, щоб змусити користувачів ввести свій вік.

Вікові ворота Instagram

Це, по суті, змусить всіх користувачів вводити інформацію про свій вік, яку Instagram потім може використовувати для кращого управління та захисту молодих користувачів від небажаного впливу в додатку. 

Захист молодих користувачів

Оновлення є останнім у серії змін, які впроваджує Instagram для кращого узгодження з новими нормами щодо захисту молодих користувачів. Минулого місяця представник Кеті Кастор внесла новий законопроект про оновлення існуючого Закону про захист конфіденційності дітей в Інтернеті (COPPA ), який розширив би його охоплення, включаючи підлітків віком до 18 років (наразі охоплює тих, хто не досяг 13 років), а також застосував правила на всі сайти, якими користуються діти та підлітки, включаючи програми для соціальних мереж. Інші регіони продовжують проводити подібні реформи, які покладуть більший тягар на всі платформи щодо запровадження жорсткіших обмежень доступу та захисту відповідно до закону.

Протягом останніх кількох місяців Instagram намагається випередити такі зміни. Ще в березні Instagram ввів нові обмеження  для дорослих, які прагнуть надсилати повідомлення користувачам у віці до 18 років, які не дотримуються їх, тоді як у липні Instagram також додав новий процес, за яким підліткові користувачі користуються приватними обліковими записами та обмежують націлювання на рекламу можливості для молодшої аудиторії.

В той же час, Instagram також працює над своїм проектом “Instagram для дітей”, якому різко протистоять групи захисту дітей та безпеки, але Facebook неодноразово відзначав, що все одно просувається вперед .

Ідея, з точки зору Facebook, полягає в тому, що надання спеціального додатка Instagram для молодших користувачів зменшить спонукання молодих людей підписатись на власне Instagram, хоча ще невідомо, чи так це вийде на практиці.

Нові підказки почнуть з’являтися для користувачів Instagram, які раніше не вводили свій вік у програмі з цього тижня.

Джерело: Instagram

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.