Минуло багато часу, але, нарешті, Instagram оголосив, що з кінця жовтня додає функцію публікації зображень і відео з настільної версії платформи, забезпечуючи більш централізований спосіб для менеджерів соціальних мереж підтримувати свою присутність в Instagram.

Процес, який спрощує розміщення фотографій і відео тривалістю менше однієї хвилини, на цьому етапі не включатиме завантаження сторіз або відеороликів. Але менеджерам соціальних мереж буде трохи легше залишатися в різних додатках і публікаціях, забезпечуючи спосіб завантаження контенту для кожної платформи з одного місця – тому вам не доведеться продовжувати зберігати зображення різними способами, щоб потім завантажити з телефону тощо.

Instagram вже деякий час тестує публікації на настільних комп’ютерах, а в червні стартував перший публічний тест завантажень на комп’ютерах.

 

 

Таким чином, вибрані користувачі мали доступ до цієї опції протягом кількох місяців, але тепер усі користувачі в усьому світі отримають доступ.

Ви зможете завантажувати публікації Instagram із робочого столу, використовуючи перемикач пристроїв у режимі інспектора на веб-сайті. Якщо ви перейдете на мобільний режим перегляду веб-сайту Instagram.com, ви зможете фактично використовувати мобільні функції на робочому столі, тому вже деякий час існували способи зробити це.

Це покращить процес, зробивши його більш інтегрованою офіційною системою, що, знову ж таки, може стати великим поштовхом для менеджерів соціальних медіа, які прагнуть оптимізувати свій робочий процес і легше публікувати відредаговані графіки та візуальні елементи, створені в інших програмах.

Instagram з часом розширював свою функціональність робочого столу. Минулого року він додав можливість перегляду прямих трансляцій із комп’ютерної версії програми, а також покращив перегляд сторіз на ПК.

Надання більше можливостей для використання Instagram дозволить більшій кількості людей використовувати платформу, окрім переваг для менеджерів соціальних мереж.

Оновлені параметри завантаження Instagram.com вже доступні з цього тижня.

Джерело: TechCrunch

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Лайфхак сьогоднішнього дня 😍🥳

♬ оригинальный звук – blackthang3000

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: