На тлі нової бурі суперечок після розкриття “Файлів Facebook” журналу The Wall Street Journal, Facebook оголосив, що наразі припиняє плани щодо свого проєкту “Instagram для дітей”, щоб мати можливість зустрітися з відповідними регуляторами та консультативними групами, щоб “отримати це право”, перш ніж продовжувати.

Керівник Instagram Адам Моссері опублікував коротке відео з поясненням цього рішення.

 

Проєкт Instagram для дітей

Як вперше повідомлялося на початку цього року, проєкт Instagram для дітей, за детальною інформацією Моссері, був орієнтований не на дітей як таких, а на підлітків у віці від 10 до 13 років, які все частіше знаходять альтернативні шляхи для доступу до Instagram.

Погляд Facebook був таким, що створення спеціальної версії для молодших користувачів, якою можуть керувати та контролювати батьки, це було б кращим шляхом уперед, ніж нинішня ситуація, якої компанія досі дотримується в принципі.

Згідно з офіційним повідомленням Facebook: «Ми твердо віримо, що батькам краще мати можливість надати своїм дітям доступ до версії Instagram, призначеної для них – де батьки можуть контролювати їх досвід, – ніж покладатися на здатність програми перевіряти вік дітей, які занадто молоді, щоб мати посвідчення особи.”

 

Конфлікти та боротьба проти проєкту

Різні експерти та чиновники під час перших звітів висловлювали занепокоєння щодо проєкту “Instagram for Kids”. Коаліція груп з безпеки дітей написала відкритий лист до генерального директора Facebook Марка Цукерберга із закликом переглянути цю ідею.

Експерти підкреслили психологічну шкоду, яку може посилити Instagram, і, зокрема, “невпинна зосередженість платформи на зовнішності, самопрезентації та брендингу”, яка, за їхніми словами, “створює виклики для приватності та добробуту підлітків”.

Ці ж елементи були ще раз підкреслені у нещодавньому репортажі Facebook Files, де йдеться про витік внутрішніх документів із Facebook, які показують, що компанія все більше усвідомлює негативні наслідки, які використання Instagram може мати для молодих користувачів.

З тих пір Facebook спростував ці твердження, зазначивши, що його дослідження показало інше, що багато молодих користувачів вважають, що Instagram є корисним у багатьох відношеннях.

Instagram каже, що зосередиться на постійному вдосконаленні своїх інструментів захисту молоді, включаючи покращення вимог щодо дати народження та обмежень щодо обміну повідомленнями, а також інструментів внутрішнього контролю, які допоможуть людям керувати своїм досвідом роботи на платформі.

Але насправді всі ці заходи можуть зайти лише настільки далеко – факт залишається фактом, що загалом соціальні медіа можуть мати значні наслідки для психічного здоров’я, а візуальна спрямованість Instagram робить його особливо небезпечним щодо порівняння, зображення тіла та інших ключових аспектів що може мати великий вплив на підлітків.

Джерело: Facebook, SMT, TWS

 

Подія для маркетологів:
18-я онлайн-конференція з просування на західних ринках – NaZapad

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

##скромністьнепродається ##пораменять ##интеллекттиктока ##proідеї ##маркетинг ##онлайн##voiceeffects

♬ Getaway – CHUNNYT

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: