Нові наклейки дозволять додавати посилання в дописи Stories, але не у вашу стрічку. 

Стікери посилань Instagram, які дозволяють включати гіперпосилання в Stories у вигляді стікерів, тепер будуть доступні всім на платформі, повідомила соціальна мережа, що належить Facebook. Instagram почав тестувати стікери посилань у червні, але досі функція була обмежена підтвердженими обліковими записами або обліковими записами з великою кількістю підписників.

За даними соціальної мережі, стікери посилань корисні для будь-кого: від компаній, які посилаються на свої продукти, до активістів, які посилаються на зовнішні ресурси. Але Instagram визнає, що будь-хто може отримати користь від обміну посиланнями для спілкування зі своїми підписниками. Там також сказано, що облікові записи, які неодноразово поширюють дезінформацію або ворожі висловлювання, втратять доступ.

Щоб додати посилання, перейдіть до інструменту наклейки на верхній навігаційній панелі після завантаження контенту до своєї історії, торкніться наклейки «Посилання» та введіть потрібну URL-адресу. Потім вона функціонує як будь-яка інша наклейка в дописі Stories.

Коли в червні Instagram оголосив про функцію наклейок посилань, він підкреслив, що вони призначені лише для публікацій Stories, і сказав, що не планує переносити їх на головну стрічку Instagram або інші частини програми. Це залишається статус-кво сьогодні.

 

Джерело: instagram.com/mosseri

 

Функція наклейок посилань тепер повністю замінила «гортання вгору» (свайп вгору), як раніше користувачі Instagram могли переходити на зовнішні веб-сторінки зі своїх історій, і що платформа припинила роботу в серпні. 

Але завдяки сьогоднішнім новинам наклейки посилань стали доступнішими, ніж будь-коли свайп вгору, оскільки стара функція була доступна лише для підтверджених облікових записів або облікових записів із понад 10 000 підписників. І це справжнє свято, друзі!

Джерело: Instagram

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Зарплата маркетологів 💰

♬ original sound – Маркетинг для всіх

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.