Це може бути цінним доповненням – Instagram додав нову опцію для планування майбутніх трансляцій IG Live у додатку, тоді користувачі зможуть натиснути, щоб отримати нагадування у день трансляції.

У цій публікації більш детально розглянуто, як працює процес планування.

 

 

Планування та анонс майбутнього прямого ефіру 

Як ви можете бачити в цих прикладах, спікери тепер зможуть запланувати майбутній потік за 90 днів до початку в прямому ефірі, який може включати опис заголовка, а також теги продуктів, якщо ви хочете рекламувати такі у своєму потоці.

Що Instagram планує розвивати – за останній місяць Instagram провів серію подій для просування покупок у прямому ефірі, при цьому безпосередність та інтерактивність формату допомагають покращити відкриття та стимулювати покупки в додатку. TikTok також досліджує те ж саме, побачивши успіх із покупками в реальному часі в Китаї, що насправді є шаблоном для цього нового поштовху, і полегшує поведінку покупців у кожному додатку.

Дійсно, покупки в прямому ефірі стали основним елементом у роздрібному секторі Китаю – про що McKinsey повідомляв раніше цього року: “У Китаї жива торгівля перетворила індустрію роздрібної торгівлі та зарекомендувала себе як основний канал збуту менш ніж за п’ять років. В опитуванні 2020 року дві третини китайських споживачів сказали, що купували товари через пряму трансляцію в минулому році.”

Ось де Instagram і TikTok бачать потенціал, а McKinsey підрахував, що до 2026 року продажі, розпочаті за допомогою живої комерції, можуть становити від 10% до 20% усієї електронної комерції.

Можливість планувати трансляції надає ще більший потенціал у цьому напрямку, оскільки, як зазначалося, користувачі можуть реєструватися для нагадувань, які надсилатимуться їм за день до трансляції, а потім за 15 хвилин до початку трансляції.

Це може здатися не великим одкровенням, але з огляду на прогнози та потенційні можливості, це значне оновлення. Звичайно, завжди існували альтернативні варіанти реклами для підвищення обізнаності про ваші майбутні ефіри. Але той факт, що це вбудовано в Instagram і забезпечує автоматичні нагадування в додатку, є важливим оновленням, яке може забезпечити велику цінність для брендів, які прагнуть максимізувати зв’язок у додатку.

Це, безумовно, буде варте експерименту – з сьогоднішнього дня Instagram розпочинає прямий розклад для всіх користувачів.

Новинка – підготовка до прямого ефіру

На додаток до цього, Instagram також анонсував новий варіант практики в прямому ефірі, який дозволяє користувачам перевіряти своє освітлення, звикати до камери тощо, не здійснюючи трансляції.

 

Жива практика в Instagram

 

Мовники також зможуть завчасно зв’язатися зі своїми гостями у практичному режимі та перевірити їхнє з’єднання – що, як це знатиме кожен, хто раніше колись транслювався, є ключовим фактором у вашому процесі.

Новий режим практичної роботи буде впроваджений у найближчі місяці.

Джерело: Instagram

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

З кого має складатися ефективна маркетингова команда. SEO-спеціалісти та розробники ✅

♬ Lazy Sunday – Official Sound Studio

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: