Крім того, записи прямих ефірів будуть зберігатися в архіві профілю користувача. 

Instagram продовжує зосереджуватись на вдосконаленні свого досвіду відео в прямому ефірі, і вчора він оголосив про декілька невеликих змін, які спростять потокове передавання на платформі, а потім збережуть ці відео з прямого ефіру в архіві профілю користувача.

Найбільшим оновленням є те, що стримери більше не обмежуються 60-хвилинними трансляціями — вони можуть виходити в ефір до чотирьох годин. Цей розширений часовий проміжок буде доступний усім користувачам Instagram у всьому світі, якщо у них немає історії порушення прав інтелектуальної власності та політики платформи.

  Люди також матимуть змогу переглядати власні прямі трансляції у своєму приватному архіві, подібно до Історій та Постів, протягом 30 днів після їх виходу в ефір. Вони можуть вибрати завантаження контенту та розміщення його в іншому місці. Нарешті, Instagram додає до IGTV розділ “Прямо зараз”, де люди в цей момент знайдуть контенту для перегляду в прямому ефірі.

Взагалі, Instagram явно інвестує в пряму трансляцію, поки формат все ще гарячий через пандемію. У своєму випуску про зміни компанія згадує про більш тривалий термін у прямому ефірі, що дає інструкторам фітнесу можливість викладати довше, а також надає активістам, які намагаються зв’язатися зі своєю аудиторією, більше часу для розмов.

Як правило, люди замінюють пряму трансляцію на все, що вони робили особисто, включаючи покупки, тому Instagram працює над вдосканаленням прямих ефірів.  У той же час компанія сподівається, що відео в прямому ефірі затримають людей у ​​додатку надовше, особливо з огляду на те, що живі ефіри — це те, що вони не можуть переглядати в будь-який інший час.

 

Що це означає для маркетологів?

•  Instagram ретельно слідкує за трендами та повердінкою аудиторії, тому збільшення тривалості прямих ефірів говорить про те, що аудиторія соціальної мережі бажає дивитися такі тривалі включення. Тому слід перерозглянути формати контенту, які можуть бути цікавими для вашої аудиторії в прямому ефірі та робити спроби охопити нову цільову аудиторію в такий спосіб. 

•  Більше не буде жодних обмежень, якщо ви бажаєте провести тривалу трансляцію онлайн-події, онлайн-вебінару, онлайн-тренування, огляду товарів, локації тощо.

•  Як правило, найпершими тестують новинки Instagram відомі лідери думок. Це означає, що незабаром потрібно чекати на перші довгі живі включення місцевих блогерів, це дасть вам змогу оцінити формат в дії та проаналізувати його ефективність на цьому етапі залучення в Україні. 

 

Існує безліч платформ для прямих ефірів, але Instagram намагається зробити себе більш конкурентоспроможним, і бути тим місцем, де вести прямі ефіри буде найзручніше та найвигідніше для його користувачів.

Джерело: Instagram

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: