Підказка: це довше за одне речення, але коротше за книгу 👀

Підписи в Instagram ефективні (і важливі), оскільки вони надають більший контекст фотографії, відео чи ролику. Але з роками спостерігається зростаюча тенденція під назвою «стиль мікроблогу», яку багато інфлуенсерів (і навіть бренди!) використовують для взаємодії зі своєю спільнотою. Отже, яка оптимальна довжина допису в Instagram у 2022 році? Ми відповідаємо на це та інші запитання нижче.

Чому підписи в Instagram важливі

Фото та відео завжди були на першому місці в Instagram, але часто саме підпис створює або порушує публікацію.

Це тому, що «історія», яку ви розповідаєте, надає контекст, додає індивідуальність і навіть може надихнути ваших підписників на дії, наприклад, натиснути посилання у вашій біографії або залишити коментар.

Більше того, субтитри – це чудова можливість побудувати міцніші стосунки з аудиторією. Для брендів і впливових осіб довгі підписи, які відстоюють розповідь і автентичність, можуть дати чудові результати.

Звичайно, те, що ви додаєте в допис (включно з тим, скільки ви пишете), насправді залежить від контенту, яким ви ділитеся, події та вашого бренду.

Наприклад, якщо ви ділитеся простим дописом про спосіб життя, найкращим буде короткий і швидкий підпис.

У будь-якому випадку, хоча створення красивого контенту для вашої стрічки є важливим, написання хороших підписів в Instagram, які стимулюють залучення, є ще кращою стратегією.

Яка найкраща довжина дописів в Instagram у 2022 році

Однією з найбільших тенденцій, які вразили Instagram у 2021 році, було те, що творці та бренди використовують силу довгих текстів, щоб залучати та спілкуватися зі своїми підписниками – і ми очікуємо, що ця тенденція збережеться у 2022 році.

Але наскільки зростають дописи в Instagram? Що ж, згідно з дослідженням Fohr, середня довжина дописів з 2016 року подвоїлася. А в 2022 році ми прогнозуємо, що наші канали будуть заповнені ще більшою довжиною дописів – так само, як повідомлення в міні-блогах.

Зокрема, для брендів це може бути дійсно чудовою можливістю для розповіді, яка виходить за рамки інформації про продукт і створює набагато сильнішу спорідненість бренду з вашою аудиторією.

Довші підписи також зазвичай призводять до більшої залучення.

Дослідження Later і Fohr про підписи Influencer виявило, що чим більше ви ділитеся, тим краще швидкістю залучення:

Вищий рівень залучення не тільки означає, що ваш контент досягає цілі у вашій аудиторії, але й допомагає у загальному виявленні.

Чим більше зацікавлення викликає публікація, тим більша ймовірність, що вона з’явиться на сторінці «Огляд» або вище в стрічках ваших підписників.

Після аналізу Fohr почніть з націлювання на довжину підпису близько 70 слів — на перший погляд це може здатися багато, але незабаром ви почнете ділитися, і ви можете помітити зростання залученості.

Звідси ви можете вирішити, чи хочете ви писати більше чи менше, але важливо, щоб у 2022 році ви розповідали більше про свою історію в дописах в Instagram.

Звичайно, ми не кажемо, що кожен підпис має бути романом. Іноді короткий підпис – це все, що вам потрібно – це дійсно залежить від вашого бренду та контенту, яким ви ділитеся.

Зрештою,  найважливіше, щоб ваш контент залучав вашу цільову аудиторію, тому експериментуйте з довгими текстами!

Джерело: Later

 

@proidei.com

Google привітав з першим днем зими 😳

♬ оригинальный звук – Школа дизайна DESIGN IT

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: