Instagram заявив вчора, що продовжує обмеження часу для кліпів на Reels, його короткоформатній відеоплатформі, з 15 до 30 секунд.

 Тепер творці також зможуть продовжити таймер під час запису до 10 секунд, а також можуть обрізати та видалити будь-який кліп під час процесу редагування. 

 

“Ми продовжуємо вдосконалювати Reels на основі відгуків людей, і ці оновлення полегшують створення та редагування”, — йдеться в заяві директора продукту Instagram Reels Тессі Лайонс-Лейнг. 

 

У той час керівник Instagram Адам Мозеррі написав у твіттері: “Ви просили більше варіантів створювати та редагувати Reels, і ми сподіваємося, це дасть вам більше способів розважитися з ними. Ми будемо продовжувати слухати відгуки та оновлювати цей продукт.”

За даними фірми з аналізу даних мобільних додатків Sensor Tower, Reels не набрав достатньої тяги, принаймні в США з часу запуску в серпні. Кількість встановлень американськими користувачами Instagram з 5 серпня по 15 вересня становила 4,7 мільйона, стільки ж, скільки було з 24 червня по 4 серпня.

Instagram тестує свою присутність на домашній сторінці разом з вкладками Shop, щоб покращити видимість для своїх користувачів. У даний час користувачі повинні перейти до розділу “Огляд”, щоб переглянути Reels, створені користувачами.

Instagram запустив Reels в Індії в липні незабаром після того, як додаток для створення відео TikTok було заборонено там з міркувань безпеки. Instagram випустив Reels у більш ніж 50 країнах, включаючи США, Австралію, Канаду та Японію. Після створення Reels можна розподіляти у стрічці, Stories та Direct, тоді як загальнодоступні Reels також відображаються у спеціальній частині вкладки “Огляд”. У деяких країнах Reels взагалі замінив вкладку “Огляд”.

YouTube не відстає 

Раніше цього місяця YouTube анонсував свою функцію короткометражного відео — Shorts, яка першою вийде в Індії.

Націлюючись на креативників та блогерів, YouTube сказав, що Shorts — це гарний спосіб для користувачів висловити себе за 15 секунд або менше.

“Протягом наступних кількох днів в Індії ми запускаємо ранню бета-версію Shorts з декількома новими інструментами створення, щоб перевірити цей продукт. Це рання версія продукту, але ми випускаємо її зараз, щоб представити її вам — наша спроба об’єднати глобальне співтовариство користувачів, креативників та блогерів в той час, коли ми розроблюємо продукт і можемо вдосконалювати його відповідно до потреб активних користувачів”, — повідомив YouTube.

Розробники рекламних платформ бачать блискуче майбутнє за короткоформатними відео, тому готові вкладати в розвиток власних функцій для їх створення значні інвестиції та зусилля найталановитіших команд розробників і маркетологів. 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: