4 ефективні способи для підвищення охоплення та показів в Instagram.

Блогери щодня урізноманітнюють свій контент, щоб бути помітними у світі Instagram не тільки для підписників, а й для потенційного рекламодавця. Зацікавленість у співпраці вимірюється не кількістю підписників, а кількістю охоплень та показів Instagram Stories чи дописів. 

Охоплення це загальна кількість людей, яка переглянула ваш пост чи Instagram Stories.

Покази загальна кількість, скільки разів ваш допис чи Insta Stories переглянули. Якщо одна людина двічі подивилася вашу Stories це 1 охоплення та 2 покази. 

Клієнт-рекламодавець ретельно вивчає акаунти блогерів та обирає найкращих для свого продукту, тому за показники борються усіма можливими методами.

У цій статті оглянемо стрічку Instagram, щоб з’ясувати, які прийоми блогерів найкраще піднімають охоплення та покази.

 

1. Безкінечні покази “каруселі”

Блогери часто викладають одразу декілька схожих фото в карусель та цікавляться в підписників, яке з них краще. Виявляється, це не складнощі вибору найкращого фото блогером, а потужний інструмент підвищення охоплень. 

Якщо у дописі блогер викладає лише одне фото, то ви лише 1 раз побачите його в стрічці, якщо два — відповідно один й той самий допис ви побачите 2 рази, але алгоритми показуватимуть вже друге фото з каруселі. Таким чином, є можливість підвищувати кількість показів у стрічці підписників до 10 разів. Не лайкнули перший раз — лайкнете вдруге, втретє чи, хоча б, на 10 раз задумаєтеся про це. 

Джерело: instagram.com/kitty.sv

 

Блогери полюбляють пророблювати цей трюк ще й з лонгрідами — довгими історіями, вміщеними у фото. Спочатку підписника чіпляє миловидне фото у стрічці, а наступного показу — цікава історія. 

Джерело: instagram.com/olga_martynovska

 

2. Історія з багатьох частин 

Розділити одну цікаву історію на декілька частин — нова фішка блогерів, яка змушує зацікавленого глядача не перескакувати на Instagram Stories наступного блогера, а затримуватися у віконці одного. Особливо модно нумерувати частини історії, щоб підписник розумів: де початок, де кінець, і скільки ще приблизно дивитися. 

Джерело: instagram.com/bushe8

 

Блогери практикують цей прийом у різних форматах. У текстовому є особливий плюс — крім затримки у віконці блогера загалом, читач пальцем затримує Instagram Stories, щоб до кінця прочитати. Алгоритми мережі Instagram зчитують такі дії користувачів як особливу зацікавленість та демонструють вам блогера все частіше, що підвищує охоплення акаунту загалом. 

Джерело: instagram.com/pushkova

 

Часто зустрічається серед блогерів викладання рецептів від “а” до “я”, хоча блогер може не спеціалізуватися на кулінарії. Аудиторії цікаво побачити кінцевий результат приготувань, що затримує глядачів на кожному етапі. Рецепти — те, що актуально для більшості людей. 

Джерело: instagram.com/efilonova

 

3. Роздача грошей

Для того, щоб постійно підтримувати інтерес аудиторії, блогери роздають гроші за виконання різних завдань. Такий трюк не свідчить про щедрість, а банально змушує підписника клацати вперед-назад в Instagram Stories, щоб першим виконати завдання й отримати гроші. Такі активності в акаунті блогера значно збільшують кількість показів.

Джерело: instagram.com/annatrincher_official

 

4. Гейміфікація усіх видів та форм

Гейміфікація — найпоширеніший метод підвищити охоплення в Instagram. Широкий функціонал Instagram (наліпки, опитування, гіф та ін.) дозволяє креативити на повну та заохочувати підписників взаємодіяти з акаунтом. Гейміфікований контент часто повертає підписника знову й знову на попередню Stories для виконання завдання, сприяє поширенню контенту в дірект між друзями, затримує користувача на Stories довше, ніж зазвичай (потрібен час подумати), а отже — кількість показів збільшується в рази. 

Рецепту успішної гейміфікації не існує форматів безліч, все залежить від креативності автора. 

Джерело: instagram.com/hectorjimenezbravo

 

Джерело: instagram.com/korya4ka

 

Сторінки відомих брендів та компаній теж підхоплюють цей тренд, піднімаючи свою активність та впізнаваність в мережі Instagram. 

Акаунти урізноманітнюють контент, який не тільки підвищує охоплення, а й лояльність до продукту.  

Джерело: instagram.com/budekina_lingerie/

 

Джерело: instagram.com/nyxcosmetics_ua

 

Джерело: instagram.com/nasha.ryaba

 

Такі нескладні прийоми в мережі Instagram значно піднімають охоплення та покази акаунту, що робить його більш привабливим для потенційного рекламодавця.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: