Instagram оголосив вчора про те, що IGTV та стрічкові відео були об’єднані у форматі Instagram Video. Відео Instagram з’явиться на новій вкладці «Відео» профілю, щоб люди могли легше знаходити новий відеоконтент.

“Нам дуже подобається, що наша спільнота творців сприйняла відео як ключовий формат, щоб розповідати свої історії, розважати та спілкуватися зі своєю аудиторією, і тому ми хочемо спростити створення та відкриття відео в Instagram,” – коментує своє оновлення Instagram. 

Полегшення завантаження та виявлення відео

Відео IGTV та канали тепер будуть одного формату. Ви все ще можете завантажувати відео таким же чином із камери, натиснувши на знак + у верхньому правому куті домашньої сторінки Instagram та вибравши Публікація. 

Також Instagram представляє нові функції, такі як обрізка, фільтри та люди та позначення місцезнаходження. 

Скріншоти завантаження відео в Instagram

Творці можуть продовжувати розміщувати свої відео через Stories та ділитися ними за допомогою прямого повідомлення. Використання всіх наших поверхонь дає творцям кілька способів розповідати свої історії та спілкуватися зі своїми спільнотами. Попередній перегляд відео у стрічці тепер триватиме 60 секунд, за винятком випадків, коли відео придатне для показу оголошень – у цьому випадку попередній перегляд все одно триватиме 15 секунд.

«Я, як творець, вважаю, що не повинно бути розмежування між форматами відео в Instagram; стрічка відео та IGTV повинні бути просто відео. Коли людина шукає контент для перегляду в Інтернеті, вона ніколи не шукає спеціально тривалого чи короткого формату, а просто дивиться відео та розважається. Я радий, що тепер мені не потрібно буде переходити на стільки різних поверхонь, щоб дивитися якісь цікаві мені теми в Instagram». – @henrytado

 

Нові способи перегляду та аналізу відео

Нова вкладка «Відео» стане домом для цього комбінованого відеоформату, що полегшить людям пошук вмісту від улюблених творців. Переглядаючи відео в Instagram, глядачі можуть торкнутися будь-якого місця відео, щоб перейти на повноекранний режим. Вони також матимуть можливість продовжувати прокручувати, щоб виявити новий відеоконтент від творців, які можуть їх зацікавити.

Скріншоти нової вкладки Відео в Instagram

Щоб було легше зрозуміти ефективність відео, ми об’єднуємо статистику публікацій у стрічці та статистику відео в один об’єднаний показник для компаній та творців.

 

Охоплюйте нову аудиторію за допомогою відеореклами

За допомогою Instagram Video оголошення IGTV тепер називаються відеорекламою Instagram In-Stream. Творці, які відповідають вимогам, все ще можуть монетизувати свій довгий контент, а бренди можуть охопити аудиторію, яка залучає до розширеного відео. 

Для компаній, зацікавлених у рекламі свого відео для охоплення більшої кількості людей, тривалість відео не повинна перевищувати 60 секунд. 

Відео продовжує бути домом для візуального сторітелінгу. 

Джерело: Facebook

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

❓Розроблювати сайт з 0 чи зробити за допомогою конструктора сайтів ##сайт ##диджиталмаркетинг ##маркетинг ##маркетолог ##діджиталмаркетинг ##proідеї

♬ BARELY BREATHING – Grant Averill

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.