Минулого року спостерігалося динамічне зростання інновації у соціальних медіа для брендів – з’являлися нові можливості, формати контенту та динамічні творчі можливості. Усі розробки для того, щоб наблизити бренди до своїх клієнтів. 

Instagram Stories
Пройшло вже більше двох років, як Instagram запустив Story Ads – рекламу в історіях, і цей формат реклами став великим виграшем для компанії. Головний директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що більше трьох мільйонів рекламодавців рекламували Story Ads через Instagram, Facebook та Messenger. 

Відповідно до звіту Kenshoo, Instagram Story Ads склали майже 20% витрат на рекламу на платформі протягом другого кварталу 2019 року.

Це не дивно, що Story Ads працюють добре – Instagram повідомляє, що 500 мільйонів акаунтів використовують Stories. Третина найпопулярніших історій надходить від бізнесу, тоді як 1 з 5 історій генерується за допомогою особистих повідомлень користувачів. У жовтні 2019 року Instagram підтвердив, що експериментує, збільшуючи кількість реклами в Stories, і це не дивно, враховуючи активність, яку створюють Stories. Поки користувачі не  нарікають на це збільшення, тому компанія зараховує цей експеримент до успішних. 

 

IGTV
У 2018 році Instagram запустив своє власне телебачення – IGTV як центр для перегляду та створення довготривалого відеоконтенту, з прямим підключенням до платформи Instagram. На відміну від Instagram Stories, які зникають через 24 години, вміст IGTV залишається на платформі на постійній основі, пропонуючи можливість записувати відео тривалістю до години.

Відео IGTV значною мірою вертикального формату – тому, відповідно, їх перегляд схожий на перегляд стрічки Stories, що надає творцям відео більше можливостей для захоплення залученої аудиторії.

Ці два формати реклами для брендів – визнані найбільш перспективними в 2020 році. Ми сподіваємося, що ви досягнете успіху завдяки їх використанню. 

Підписуйтеся на наш Telegram-канал: https://t.me/proideicom

Читати більше: Події для маркетологів в Україні: Календар
Читати більше: TrendHERO. Как бизнесу не ошибиться с выбором лидера мнения