Індустрія інфлюенсерів США робить прогнози, як вплине на платформу приховування лайків.
Цього тижня почалося вибіркове впровадження в США нової політики платформи. 
За новими правилами, користувачі знатимуть, скільки лайків отримав їх допис, але ці показники більше не бачитимуть інші користувачі.
Приховування кількості лайків в Instagram здійснюють з метою зробити платформу більш безпечною для емоційного здоров’я користувачів. Компанія у співпраці з терапевтами та інженерами розроблює різні засоби для попередження булінгу та тиску в Instagram.

Що це означає для користувачів?
Фактично нічого. Просто будете бачити лише лайки під своїми фото. На вас більше не впливатимуть думки інших, наприклад, чому під чужими записами стільки лайків, в кого більше, який запис популярніший.
Також приховування лайків має допомогти боротися з поширеною практикою переманювання користувачів за інтересами. Якщо ви лайкнути контент, будь-хто може бачити це та занести вас до бази цільової аудиторії за наміром, щоб використовувати цю інформацію у своїх приватних та комерційних цілях.

Що це означає для інфлюенсерів?
Послаблення тиску в процесі заробляння лайків. Метрики успішності контенту будуть доступними лише власнику профілю та спонсорам, котрі отримають звіт про кількість лайків та охоплених користувачів. 
I
Instagram хоче змінити виснажливу ситуацію, коли інфлюенсери одержимі отримати максимальну кількість вподобань після публікації спонсорського контенту. Зараз вони знаходяться під колосальним тиском суспільної думки, замовників та конкурентів.


Що це означає для маркетологів? 

Маркетологи відчувають залежність від успіху записів. Це змушує їх публікувати однотипний контент, який зможе показувати все більші індекси охоплення, ніж попередні.
Надлишкова увага до KPI в SMM та співпраці з інфлюенсерами приводить до практики продукування контенту, а не комунікації з аудиторією. 

Після приховування лайків маркетологи будуть змушені ретельніше продумувати рекламні кампанії та визначати свої власні завдання в Instagram. І почати застосовувати його за призначенням — не рівняти всі бізнеси, продукти та лідерів думок за кількістю лайків та не визначати ними якість донесення повідомлення бренду.