Чому брендам необхідно вести SMM-просування та як його організувати за допомогою спеціальних програм – контент-планерів. 

Якщо бренд не має сторінки в соціальних мережах, то з ним щось не так – такі умови диктує інтернет-маркетинг. Це заохочує компанії просуватися в соціальних мережах, оскільки вони мають величезну перевагу над іншими каналами – легко та точно влучати в потрібну аудиторію. Через Instagram наблизитись до аудиторії можна в невимушеній формі. Також ведення сторінки це можливість створити уявлення про бренд, регулярно про нього нагадувати.

В теорії звучить чудово, а коли діло переходить до практики, то SMM-менеджери (особливо початківці) губляться у своїх думках і часто сідають писати той самий шедевральний пост без продуманого плану. Щоб уникнути помилок на початку SMM-кар’єри, ми підібрали 5 найзручніших програм для створення контент-плану стрічки Instagram:

Завдяки цьому вебдодатку можна планувати пости для стрічки, створювати контент-план, відстежувати аналітику. У ресурсі можна приймати запити на листування в direct та надсилати необхідні файли. Для бізнес-акаунтів є можливість додавати менеджерів, щоб працювати над контентом разом та підключати до 25 акаунтів.

Переваги: планування історій. Вбудований редактор допоможе в створенні та самостійно опублікує їх у вказаний час.

Недоліки: немає версії додатка для смартфона, відсутність безкоштовного тарифу (крім пробного періоду).

Тарифні пакети послуг стартують від 5$ за місяць.

Вебдодаток дозволяє планувати дописи та історії, і редагувати їх в будь-який момент, а також дає можливість групувати акаунти в окремі ресурси. Крім стандартного планування, сервіс пропонує платний тариф з можливістю постингу відео та gif.

Переваги: безкоштовний тариф (до 100 публікацій в місяць).

Недоліки: у безкоштовний тариф не входить редагування історій, відсутність додатка для смартфона.

Тарифні пакети послуг стартують від 15$ за місяць. 

Цей додаток підходить для планування дописів та історій, а також дозволяє створити свій стиль та вести контент-план. Через нього можна повністю керувати стрічкою (від додавання медіафайлів до відповідей на коментарі), працювати в команді, аналізувати статистику.

Переваги: наявний безкоштовний пакет послуг, навчання з просування свого продукту. 

Недоліки: відсутній автопостинг, немає додатку для ПК та Android.

Тарифні пакети послуг стартують від 7,5$ за місяць.

У цьому додатку можна створювати, редагувати та планувати постинг дописів за бажаним графіком. Разом з додатком можна аналізувати свою стрічку і навіть знаходити контент за хештегами, зберігаючи собі в колекцію. Підходить тому, хто бажає одночасно керувати декількома акаунтами.

Переваги: доступний для IOS, Android та ПК, є безкоштовний тариф.

Недоліки: інтерфейс доступний тільки англійською мовою.

Тарифні пакети послуг стартують від 7$ за місяць.

Цей додаток пропонує ведення календаря для планування публікацій та аналізу дописів за датою. Також можливе налаштування контент-плану на весь тиждень вручну або за допомогою розумного алгоритму, який запланує публікації у відповідний час на основі персональних рекомендацій. Працювати можна командою. 

Переваги: кроспостинг з RSS та таблиць, можливість затвердження постів (із замовниками та підрядниками).

Недоліки: відносно висока ціна, відсутність додатка для Android.

Тарифні пакети послуг стартують від 15$ за місяць.

Усі ресурси мають приблизно однаковий функціонал, відрізняються додатковими можливостями та ціною. Кожен з них допоможе позбутися нескінченного хаосу в голові та почати плідно працювати й дивувати якісним контентом в Instagram. 

У конкурентному digital світі треба встигати за усім, а за автоматизацією – тим більше. 

 

Читати більше: