Прості та ефективні Insta-лайфхаки для щоденного використання. 

Здивувати підписників в Instagram стає все важче з кожним днем. Користувачі цієї соціальної мережі звикли до креативної подачі контенту. 

Ознайомтеся з 9 простими фішками, які зроблять ваші Instagram Stories (розповіді, сторіз) цікавими для аудиторії. 

1. Live Photo в бумеранг

Щоб поділитися з підписниками найвизначнішими моментами, необов’язково знімати відео та використовувати функцію Boomerang.

Достатньо зняти Live Photo, викласти його в сторіз та затиснути пальцем екран. Тепер воно автоматично перетворюється на бумеранг. 

 

2. Заливка фону 

В Instagram Stories можна зробити фон будь-якого кольору, не тільки запропонований розділом create. Для цього потрібно завантажити в Stories будь-яке фото (воно просто слугує фоном), обрати інструмент Маркер та затиснути посередині.

До речі, якщо обрати не Маркер, а Ручку, то вийде напівпрозорий фон. 

 

3. Створення узорів

Коли ви виконали заливку фону в Instagram Stories, то можете використовувати ластик для створення цікавих узорів. 

Можна підкласти будь-яку вашу фотографію чи допис, щоб заінтригувати підписників.

 

4. Непомітне просування

Хештеги в сторіз покращують просування, але заважають насолоджуватися естетичним наповненням. 

Застосовуйте трюк — для того, щоб опублікувати їх, але не псувати загальної картини, можна поверх хештегів використовувати гіфки чи зображення. Так ваша сторіз стане інтерактивною та привертиме увагу, а хештеги, заховані під графічними елементами, допоможуть просуванню.

 

5. “Подвійний” текст 

Для того, щоб створити ефект тексту з тінню, потрібно написати один й той самий текст два рази різними кольорами. Важливо, аби розмір та шрифт були ідентичними. 

Після цього вручну накладаємо один надпис на інший (кольори за бажанням). Отримуємо об’ємний текст.

 

6. Вставляйте зображення

Так само як і текст, можна копіювати та вставляти зображення просто в Instagram Stories. 

Для цього заходимо в галерею, натискаємо кнопку Поділитися. Під фото з’явиться надпис Копіювати фотографію, натискаємо.

 

Потім переходимо в Instagram Stories, обираємо функцію набір текста, затискаємо пальцем і натискаємо Вставити.

Тепер у вас прямо в сторіз буде зображення, яке можна збільшувати, зменшувати, публікувати на цікавому фоні, доповнювати гіфками.

 

7. Користуйтеся додатками

На жаль, для яскравого оформлення функціоналу Instagram може бути замало. Для створення унікального стилю потрібна допомога ззовні. 

Існує безліч додатків та сайтів, які значно підвищать якість вашого контенту. Наприклад, Canva допоможе cтворити цікаві та інтерактивні сторіз без особливих дизайнерських умінь, тому що пропонує багато шаблонів. Додаток MADE спеціалізується на створенні Instagram Stories, і його зручно використовувати зі смартфона. 

 

8. Обирайте потрібний момент гіфки

Гіфка впродовж всього відео — симпатично й інтерактивно. Але можна здивувати глядача і додати її в останній момент чи посередині відео.

Для цього оберіть гіфку до вподоби та затисніть її пальцем. Знизу з’явиться повзунок і ви зможете обрати момент за бажанням. 

 

9. Доповнюйте відео текстом

Можливо, для вас це стане розчаруванням, але більшість людей дивляться сторіз без звуку. Відповідно, усі відео без тексту пропускаються. Якщо виносити основні думки з розмови на відео в текст, це точно затримає увагу глядача.

Не робіть “субтитри” та надто великий текст, виносьте невеличкими тезами суть своєї “промови”. 

•••

Бути в трендах інстажиття — нелегка справа, бо вони змінюються ледь не щодня. Але ці базові 9 лайфхаків будуть актуальними ще довго.

Не бійтеся експериментувати з контентом, створюйте свої унікальні сторіз та досягайте з їхньою допомогою все більшої популярності. 

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: