Відтепер створювати LEGO-винаходи, програмувати відеоігри, наукові лабораторії у середовищі Minecraft, конструювати роботів в Бостоні можна буде по-українськи.

Нове відділення української мережі STEM-шкіл Inventor готується прийняти перших учнів у місті Бостон, штат Массачусетс. Школа розпочне роботу 1 жовтня і готова навчати 800 дітей. 

 

«Відкриття школи у Бостоні – це наступний крок у розвитку освітніх проєктів, які ми розпочали в Україні. В Inventor ми навчаємо дітей нового покоління, даємо hard і soft skills для їх майбутнього успіху, вчимо програмувати і конструювати роботів, створювати нове за допомогою освітніх наборів LEGO, навчальних програм Microsoft. Та надихаємо дітей реалізовувати свої мрії, які змінять світ»,– розповідає засновниця мережі STEM-шкіл Inventor Оксана Стоєцька. 

До відкриття школи у Бостоні готувалися 2 роки. Переклали навчальні програми на англійську мову і одночасно проходили сертифікацію відповідності STEM-вимогам. І тепер бостонська школа відповідає критеріям NGSS (Next Generation Science Standards), як і всі школи мережі Inventor в Україні.  

NGSS – це стандарти наукового змісту, які встановлюють очікування того, що студенти повинні знати і вміти робити. NGSS був розроблений для вдосконалення наукової освіти для всіх студентів.

Для відкриття школи також розглядалися міста: Філадельфія, Нью-Йорк та Вашингтон. Вибір зупинився на Бостоні, тому саме в цьому місті випускники Inventor зможуть найкраще реалізувати свої вміння.

«Бостон – це місто всесвітньо відомих університетів, де студентів навчають за STEM-напрямками. Також тут працюють компанії-розробники з робототехніки. Наші сусіди у Бостоні – iRobot Corporation, Boston Dynamics та багато інших відомих компаній-розробників роботів у світі. Ми впевнені, що в таких умовах наші учні та учениці зможуть якісно навчатися та робити кроки до успішного майбутнього, а ми також зможемо залучити цей досвід для розвитку всієї мережі шкіл Inventor»,– зазначила засновниця мережі шкіл.

Діти зможуть обирати з-поміж 25 курсів на основі STEM-підходу. Навчатимуть їх досвідчені STEM-фахівці, які мають вищу освіту та розуміють важливість STEM-підходу до навчання. 

STEM-школа Inventor – це інноваційна українська мережа позашкільних навчальних закладів, де діти 3-16 років навчаються за допомогою навчальних конструкторів LEGO Education. З 2008 року відкрито 28 студій в Україні та Молдові, у яких навчаються понад 18000 вихованців. У школі роблять процес навчання захоплюючим і цікавим за допомогою  STEM-орієнтованого підходу до навчання: на заняттях поєднують вивчення природничих наук, технологій, інженерії та математики. 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: