ПриватБанк запустив новий сервіс для підприємців “Інвойс”, який допоможе продавати будь-які товари в кредит, а оплата рахунку займатиме не більше ніж хвилину.

Тепер щоб виставити покупцеві рахунок з оплатою частинами, треба зайти на веб-сторінку сервісу, авторизуватися, створити рахунок з телефоном клієнта та відправити його покупцеві прямо у Приват24.

Для оплати рахунку покупцеві залишається тільки підтвердити оплату частинами в один клік. 

За словами ПриватБанку, підключення “Оплати частинами” дає торговцям можливість збільшити оборот щонайменше на третину та залучити клієнтів, готових платити за товари чи послуги в кредит.

Новий сервіс розрахований на дрібних підприємців, які хочуть продавати товари та послуги в кредит, але не мають POS-терміналу та можливості інтегрувати API “Оплати частинами” – торговців виїзної торгівлі та підприємців, які продають товари в соціальних мережах та з майданчиків і дошок оголошень. 

За інформацією офіційного прес-релізу. 

 

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: