Корисні лайфхаки для користувачів iPhone. 

Попри різноманіття на ринку смартфонів, багато людей обирають мобільний пристрій iPhone компанії Apple. Комусь подобається дизайн, комусь операційна система IOS, комусь камера, а комусь все одразу. 

У цій статті ми не будемо обговорювати смаки, а допоможемо власникам iPhone відкрити для себе потужність свого телефону по-новому.

PRO Ідеї. Головні новини маркетингу зібрали 8 функцій вашого iPhone, які спростять вам життя.

Скан документів

Для того, щоб відсканувати документи, необов’язково бігти в найближчий пункт з табличкою “Ксерокс”. Для цього достатньо просто мати iPhone. 

Після пункту “Сканувати документи” iPhone автоматично ввімкне камеру, через яку й просканує документ. 

Смартфон зберігає документ автоматично у форматі pdf, який ви можете поширити будь-яким зручним способом: через соцмережі, пошту, AirDrop тощо. Скан також можна зберегти на пристрій. 

 

Скрін цілої сторінки 

Для того, щоб не пересилати шматочки сторінки скрінами, на iPhone є можливість однією кнопкою “сфотографувати” одразу всю сторінку.

Під час збереження ви можете підкреслити маркером все необхідне та вирізати необхідну частину з цілого скріна. Він зберігається файлом у форматі pdf, який можна поширювати будь-яким зручним способом. 

 

Запис екрана зі звуком

Для того, щоб зробити знімок екрана на iPhone та не “гратися” із накладанням звуку, ви можете записувати свій голос паралельно з відео. 

Для цього потрібно просто затиснути кнопку “Запис екрана” та натиснути на кнопку “Мікрофон увімкнено”. Свайп догори

Для того, щоб довго не гортати сторінку вгору, аби повернутися на початок, можна просто натиснути на верх сторінки (в область поряд з часом). Здавалося б, дрібниця, але при великих об’ємах інформації це може суттєво зекономити час.

Курсор

Для того, щоб швидше відредагувати необхідну ділянку з текстом, ви можете використовувати курсор. 

 

Швидке скасування введення тексту

Для того, щоб швидко видалити одразу весь текст, можна струсити телефон.

Зверніть увагу, що це діє тільки зі свіжонаписаним текстом. 

 

Швидко знайти вкладку 

Для того, щоб не витрачати час на пошуки випадково закритої вкладки, ви можете з легкістю її відновити.

 

Закрити одразу всі вкладки

Для того, щоб не витрачати свій час на свайп, ви можете закрити всі вкладки однією кнопкою. 

 

Користуйтеся усіма перевагами свого смартфону й економте свій час для приємних речей 😉

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: