Епічний айфонопад у нових креативних рекламних кампаніях Apple про iPhone 12 – Fumble (переклад з англійської – незграба) та “Cook” (переклад з англійської – приготування їжі).

 

Найновіша рекламна кампанія бренду Apple складається з двох відеороликів, в яких у комічній формі висвітлюються характеристики надійності найновішого покоління айфонів.

У першому ролику “Незграба” Apple жартує над комічними моментами падіння айфона, коли він раптово висковзує з рук та летить на землю, і ти з усіх сил намагаєшся його впіймати та врятувати. 

“iPhone 12 з керамічним щитом. Міцніше будь-якого скла для смартфона. Розслабтесь, це iPhone”, – йдеться у рекламному повідомленні Apple.

 

Другий ролик розповідає про чоловіка, який натхненно намагається приготувати на кухні нову страву, користуючись iРhone 12 для перегляду рецепту. Важко уявити більш комічне видовище, коли власник нового айфону поводиться з ним, як із безсмертним гаджетом.

“iPhone 12. Більш стійкий до розливу та бризок, як ніколи. Керамічний щит, міцніший за будь-яке скло смартфона. Розслабтесь, це iPhone”, – повідомляється в рекламному ролику.

Нова контент-стратегія сподобалася поціновувачам продуктів Apple. У важкі часи пандемії – хочеться спокою, веселощів та надійності.

Джерело: Apple

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: