Iustum Solution (Юстум Солюшн) – новий майданчик InDoor відеореклами найближче до вашого клієнта. 

Компанія Юстум Солюшн – ексклюзивний постачальник #ADVBank в Україні, своїми силами формує новий цифровий рекламний майданчик в різноманітних закладах, забезпечуючи прямий доступ до обраної вузької цільової аудиторії.

Понад 85% населення України користується мобільними пристроями – телефонами, смартфонами, планшетами, при цьому користувачі мають по 2-4 гаджети. Ці показники продовжують зростати з кожним роком. Активне використання таких пристроїв впродовж дня створює попит на додаткові джерела їх підзарядки.

#ADVBank – сучасний цифровий рекламний power-bank – автономний зарядний пристрій з можливістю зарядки до 8 гаджетів одночасно та двома яскравими LCD-дисплеями. Пристрій виглядає стильно та сучасно у будь-якому інтер’єрі, забезпечуючи комфортний фоновий візуальний контакт з рекламним відеоконтентом. Завдяки двом яскравим HD Full View IPS LCD дисплеях реклама виглядає чіткою та привабливою, тому є ефективним плейсментом для реклами замовників в місцях перебування цільової аудиторії.

#ADVBank розміщено на столиках у різноманітних закладах HoReCa, салонах краси, фітнес-центрах, автосалонах, бізнес-центрах та лаунжах безпосередньо перед цільовим клієнтом, який неодмінно зверне увагу на яскраві дисплеї з рекламним контентом та самостійно і без сторонньої допомоги скористається зарядним пристроєм.

Iustum Solution забезпечує прямий доступ до обраної вузької цільової аудиторії, розміщуючи рекламні ролики на #ADVBank у цільових локаціях.

 

Особливості ADVBank від Iustum Solution:

•  Цілеспрямоване влучення реклами в обрану вузьку цільову аудиторію
•  Аудиторія цільового попиту та можливостей
•  Не сприймається нав’язливою рекламою – слугує підтримкою power-bank гаджетів
•  Комфортний близький візуальний контакт, крос-екранне отримання інформації

 

Партнерами Iustum Solution є відомі готелі та комплекси Hyatt Regency, Jack House, Koncha Zaspa Park & Resort, Kozyn Golf & Country Club, Osocor Residence, Royal Tower, Sky Loft Hotel by Rixwell, Tsarsky City Resort;

мережі салонів краси Backstage, Kika-Style;

ресторани Fujiwara Joshi, Ink Restaurant, Mario RestaurantMatisse RestaurantSanpaolo Restaurant, Satori Restaurant & Bar, Tolstiy&Tonkiy, Antwerpen Restaurant, China Ma, Кухмейстер Дім-Ресторан, Сапераві, Сито-П’яно Гастрономічний Ресторан, Солом’янська Броварня та багато інших.

Кейси: