Максимізуйте присутність вашого бренду в місцях перебування та відпочинку вашої цільової аудиторії.

Ви можете охопити цільову аудиторію ефективніше та за нижчою вартістю, ніж зовнішня та таргетована реклама, з просуванням на екранах зручних зарядних пристроїв для гаджетів, розміщених у місцях перебування та відпочинку вашої цільової аудиторії.

Орієнтуйтеся на людей, а не на профілі в соцмережах

Поки світ переживає трансформацію діджитал-реклами через нововведення Apple у 2021 та майбутні оновлення в Google наступного року, бізнесам стає все важче залучати нову цільову аудиторію, використовуючи звичні канали та інструменти. Маркетингові бюджети зливаються на охоплення аудиторії, яка в результаті визначається як хибна.

Для втримання рівня впізнаваності та продажів бізнес має знаходити ефективні канали взаємодії з реальними людьми, а не їх заплутаними ідентифікаторами в соцмережах. У 2021 це вже не тренд, а вимушена тактика дій.

Будьте там, де ваш споживач

Понад 85% населення України користується мобільними пристроями – телефонами, смартфонами, планшетами, при цьому користувачі мають по 2-4 гаджети. Ці показники продовжують зростати з кожним роком. Активне використання таких пристроїв впродовж дня створює попит на додаткові джерела їх підзарядки.

Iustum Solution (Юстум Солюшн) – новий майданчик InDoor відеореклами найближче до вашого клієнта

Компанія Юстум Солюшн – ексклюзивний постачальник #ADVBank в Україні – своїми силами формує новий цифровий рекламний майданчик в різноманітних закладах, забезпечуючи прямий доступ до обраної цільової аудиторії.

#ADVBank – сучасний цифровий рекламний power-bank – автономний зарядний пристрій з можливістю зарядки до 8 гаджетів одночасно, виглядає стильно та доречно у будь-якому інтер’єрі, забезпечуючи комфортний фоновий візуальний контакт з відеоконтентом. Завдяки двом яскравим HD Full View IPS LCD дисплеям реклама виглядає чіткою та привабливою, тому є ефективним плейсментом для промоушн замовників в місцях перебування цільової аудиторії.

#ADVBank розміщено на столиках у різноманітних закладах HoReCa, салонах краси, фітнес-центрах, автосалонах, бізнес-центрах та лаунж-зонах безпосередньо перед цільовим клієнтом, який неодмінно зверне увагу на яскраві дисплеї з рекламним контентом та самостійно і без сторонньої допомоги скористається зарядним пристроєм.

Iustum Solution забезпечує прямий доступ до вашої обраної аудиторії, розміщуючи рекламні ролики на #ADVBank у цільових локаціях.

 

Особливості ADVBank від Iustum Solution:

•  Цілеспрямоване влучення реклами в обрану аудиторію
•  Аудиторія цільового попиту та можливостей
•  Не сприймається нав’язливою рекламою – слугує підтримкою power-bank гаджетів
•  Комфортний близький візуальний контакт, крос-екранне отримання інформації

 

Партнерами Iustum Solution є відомі готелі та комплекси Hyatt Regency, Jack House, Koncha Zaspa Park & Resort, Kozyn Golf & Country Club, Osocor Residence, Royal Tower, Sky Loft Hotel by Rixwell, Tsarsky City Resort; мережі салонів краси Backstage, Kika-Style; ресторани Fujiwara Joshi, Ink Restaurant, Mario Restaurant, Matisse Restaurant, Sanpaolo Restaurant, Satori Restaurant & Bar, Tolstiy&Tonkiy, Antwerpen Restaurant, China Ma, Кухмейстер Дім-Ресторан, Сапераві, Сито-П’яно Гастрономічний Ресторан, Солом’янська Броварня та багато інших.

Таким чином, потрапивши на екран ADVBank, ваша цільова аудиторія зустрічатиме рекламу вашого бренду в комфортній та приємній атмосфері, та буде лояльною до того, хто попіклувався про її комфорт.

За матеріалами офіційного прес-релізу.

 

Iustum Solution
Iustum Solution – Головна платформа маркетингу України

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.