Нова солоденька рекламна кампанія зефірної фабрики Жако. 

Перша зефірна фабрика «Жако» відкрилася в Києві понад 20 років назад. Від самого початку амбіцією компанії було стати лідером серед виробників зефірів, саме тому у виробництві «Жако» немає місця компромісам.

Користуючись нагодою запуску креативної кампанії, бренд озвучує факти, які розкривають потужності виробництва фабрики. 

 

Деякі факти:

• На виробництві «Жако» встановлено високотехнологічне обладнання, на якому працюють більше 200 кваліфікованих працівників.

• Поєднання нових технологій з традиціями виробництва дозволяє виробляти кондитерські вироби на рівні світових стандартів.

• Використовуються тільки натуральна та екологічно чиста сировина, що дозволяє виробляти найбільш високоякісні солодощі.

• Ласощі «Жако» отримали численні нагороди і премії, що підтверджують високий рівень і відповідальне ставлення до справи.

• Компанія присутня на ринку України більше 20 років, виробляє понад 30 видів солодощів, які експортуються більш ніж в 20 країн світу.

 

Крім зефіру, компанія виробляє також кекси, вафлі, цукерки, мармелад — усього понад 30 видів солодощів. Широкий асортимент продукції «Жако» здатен задовольнитинайвибагливіших покупців. Ми додаємо до нього цукрові усмішки, мрійливість хмаринок, тепло обіймів, казковість поцілунків, і для особливої м’якості – пектин, який виготовляють з яблук! Він не тільки тримає всі ці інгредієнти разом, щоб вони не розлетілися, але й має деякі корисні властивості – позитивно впливає на обмін речовин! Саме тому зефір «Жако» так легко тримати в руках і в животику! До того ж ми знаємо все про насолоду, адже розрізняємо сотні відтінків солодкого. Ми знаємо, де білосніжні замки мрій ховаються серед шоколадних озер, де поруч пропливають метелики і завджи посміхається сонце. Саме цю посмішку ми поєднали з інгредієнтом особливої легкості – агар-агаром (екстрактом морських водоростей) – і отримали наші зефіри «Smile», легкі, ніжні і завжди усміхнені!

 

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: