Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг-сайт #HRsuperhero з медитаціями до Дня HR-менеджерів і рекрутерів.

Сайт був розроблений з метою привітати фахівців, які пов’язані з пошуком, підбором, адаптацією і управлінням персоналом, із їх професійними святами. 

Головна ідея креативної комунікації полягає в тому, що кожен HR-менеджер і рекрутер — справжній супергерой, адже на його плечах — підтримка бізнесу та людей, незалежно від погоди за вікном і глобальних подій, які вносять свої корективи в роботу та життя.

Тому команда Jooble створила лендинг з короткими медитативними роликами. Таким чином кожен HR- і рекрутинг-супергерой може в будь-який час на 10 хвилин відвідати це місце сили, не покидаючи свого робочого місця, аби відновити внутрішній баланс і отримати заряд енергії та натхнення.

На лендингу #HRsuperhero опубліковані три відеоролика:

  ранкова мотиваційна медитація, із якою можна правильно почати день і налаштуватись на вирішення робочих завдань;

  антистрес-медитація для випадків, коли навколо все “горить” і потрібно відволіктись і відновити внутрішній баланс;

  вечірня медитація, яка допоможе “відпустити” думки про роботу, налаштуватися на вечір, відпочинок і спокійний сон.

Все медитації розроблені та озвучені спеціально для проекту #HRsuperhero від Jooble Сашею Годяєвою — українським майстром сучасного мистецтва медитації. 

Jooble – один з найбільших сайтів для пошуку роботи в Україні і світі, який входить в ТОП-3 найпопулярніших ресурсів з працевлаштування. Сьогодні за допомогою Jooble люди знаходять роботу в 71 країні світу.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: