Скандинавський рітейлер JYSK повідомляє про відкриття нових магазинів в Україні та ріст обороту на 23,8% у порівнянні з 2019 фінансовим роком в Україні. 

 

“Драматичний, не передбачуваний, але НАЙКРАЩИЙ за всю історію JYSK – попри коронавірус JYSK досяг рекордного товарообігу 4,1 мільярда євро, що на 7,6 відсотка вищий у порівнянні з 2019 фінансовим роком. Хочу процитувати CEO & President JYSK Ян Бо:«Я дуже задоволений, що, не зважаючи на труднощі, ми змогли підвищити товарообіг на 7,6 відсотка. Це результат гарних продажів в Європі й Азії до коронавірусу та значне зростання у порівнянні з попереднім періодом в кількості покупців після того, як нам дозволили знову відкрити магазини», — виконавчий директор компанії JYSK Євгеній Іваниця.

 

Результати JYSK Україна у 2020 фінансовому році:

Оборот: 2 млрд 319 млн грн.
Зростання до 2019: 23,8%.
Відкрито 13 нових магазинів в Україні.
В Україні зараз 67 магазинів та онлайн-магазин, де працює 637 співробітників.

Відкриття нових магазинів на півдні України

JYSK відкрив одразу два магазини на півдні України: у Миколаєві та Мелітополі. Обидва магазини представлені в новому форматі 3.0.

Магазин у Миколаєві знаходиться за адресою пр. Центральний, 259 (Будинок Торгівлі “Південний Буг”) та має загальну площу у 1200 квадратних метрів. 

У Мелітополі новий магазин відкрито на вул. Гетьманській, 18/2 у ТЦ Zеркальний, а його площа складає 1233 квадратних метри.

Разом з новими точками продажу у Миколаєві та Мелітополі скандинавська мережа JYSK налічує вже 68 магазинів у різних регіонах України. У компанії запевняють, що не планують зупинятися на досягнутому та обіцяють робити усе можливе для того, аби дарувати українцям ще більше чудових пропозицій та яскравих покупок.

З нагоди святкового відкриття магазинів у Миколаєві та Мелітополі на покупців чекають приємні подарунки та вигідні пропозиції, зокрема:

Щодня з 24 до 27 вересня перші 50 покупців отримають подарункову картку на 200 грн.
До 30 вересня в магазинах діятиме безкоштовна доставка при купівлі товарів на суму від 5 000 гривень.
До 30 вересня також діятиме неймовірна кількість вигідних пропозицій та знижок, детальніше про які можна дізнатися з акційних газет Миколаєва та Мелітополя.
З 24 до 27 вересня покупці, які здійснять покупку на суму від 800 грн, стануть учасниками розіграшу суперпризу – якісного та зручного матрацу GOLDF30.

 

«Цей рік для багатьох бізнесів був сповненим викликів та загроз, однак ми не могли припинити рух уперед. Складна епідеміологічна ситуація лише переконала нас у тому, що затишок та функціональність наших осель має величезне значення для простих українців. Тому, незважаючи на усі складнощі, ми продовжуємо робити магазини JYSK доступнішими у різних куточках України, аби наші покупці будь-де могли обрати якісні меблі, декор та аксесуари для свого дому, у тому числі – з неймовірної нової осінньої колекції», — виконавчий директор компанії JYSK Євгеній Іваниця.

Компанія повідомляє, що всі магазини JYSK працюють з виконанням діючих вимог МОЗ, щоб забезпечити покупцям максимально комфортний та безпечний шопінг.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: