Сьогодні відбулася онлайн-конференція Kasta.ua, у ході якої CEO компанії Андрій Логвін виступив з темою “Маркетплейс Kasta: як продавати більше?”

Засновник маркетплейсу Андрій Логвін розповів, як збільшити продажі в Інтернеті за допомогою зручної платформи, сервісів і лояльної клієнтської бази.

За словами Андрія Логвіна, e-commerce-продажі у США та Великобританії зросли в три рази у 2020 році. Через пандемію коронавірусу подібний сплеск популярності онлайн-шопінгу зафіксовано і в Україні. За прогнозом доповідача, e-commerce продовжує рости в Україні, його частка від усього рітейлу становить зараз 1 трлн грн – 7%, а до 2023 року ці показники можуть вирости до 1,2 трлн грн та 12% відповідно.

Засновник маркетплейсу розповів багато деталей, які розкривають поточний стан справ та стратегію розвитку Kasta.ua. Зараз компанія виглядає як розвинута e-commerce екосистема з власною логістикою та фулфілментом, великою текою товарів різних брендів, власним фінансовим сервісом, контент-продакшеном та контактним центром.

Згідно з інформацією, Kasta.ua має 8 млн клієнтів на своїй платформі та має 350 тисяч відвідувачів щоденно з конверсією 7%.

Відповідаючи на питання, навіщо продавати товари на маркетплейсі, названі такі основні переваги: 

1. Маркетплейси – це додатковий канал продажу: не конкурент офлайну чи сайту бренду, а альтернативний канал.
2. Знання бренду – можливість познайомити мільйони користувачів маркетплейсу з брендом.
3. Розвиток – можливість отримати знання інструментів e-commerce.
4. Скорочення операційних витрат бренду. 

Як продавати більше на маркетплейсах?

•  Пропонувати найкращу ціну на товари та найширший асортимент.
•  Проводити акції, адже 70% клієнтів заходять в розділ Акції, зафіксовано закономірність – зростання продажів в 10-20 раз в день акції.
•  Забезпечувати клієнтів швидким та ефективним сервісом. 
•  Публікувати якісний контент та працювати з відгуками. Якісно заповнена інформація про товар гарантує зростання конверсій на 15% та зменшення повернення на 25%. 
•  Підключення до Kasta Post допоможе збільшити аудиторію клієнтів та збільшити продажі у 2-3 рази. 

У якості висновку щодо змін українського e-commerce Андрій Логвін зазначив:

•  Covid-19 підштовхнув офлайн-рітейл до переходу в онлайн на 2-3 роки вперед;
•  проникнення e-commerce досягне 20-25% протягом 3-5 років;
•  маркетплейси стануть ключовим каналом продажів рітейл-ринку;
•  гарна новина – для України все тільки починається!

За відкритою інформацією з онлайн-конференції Kasta.ua 14 квітня 2021 року.

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: