Такі бренди, як Gucci та Bottega Veneta, перестали використовувати матеріал багато років тому, але зараз французька група розкоші впроваджує політику без хутра у всіх своїх марках.

Через чотири роки після того, як мега-бренд Gucci оголосив хутро “застарілим”, материнська компанія Kering забороняє матеріал на всіх своїх етикетках.

Більшість брендів компанії вже звільнилися від хутра, що є частиною більш широкої стратегії позиціонування французького конгломерату розкоші на чолі зусиль зі створення більш стійкої індустрії моди.

Проблема хутра: Kering

Хутро «є символічним; це матеріал, який історично був дуже пов’язаний з індустрією розкоші», – сказав виконавчий директор Kering Франсуа-Анрі Піно. «Вихід із «хутра» дає хороший сигнал про те, що в цій галузі справи серйозно усуваються різними шляхами до сталого розвитку».

Kering прагне змінити свій бренд розкоші навколо етичної та екологічно відповідальної ділової практики, яка все більше перегукується з ціннісною споживчою базою. “Через цей об’єктив деяким матеріалам не місце в розкоші”, – сказав Піно.

Заборона хутра Kering узгоджується з більш широким зрушенням у секторі розкоші, в якому за останні роки зросла кількість брендів та роздрібних торговців. Занепад матеріалу з моди супроводжувало зростання обізнаності споживачів про негативний вплив галузі на планету. Зниження попиту, заборони уряду та голосні протести з боку правозахисників означають, що відмовлятися від хутра стало відносно простим способом сигналізувати брендам про спроби вжити позитивних заходів, особливо для компаній, які не отримують від цього величезного доходу.

Розкішні бренди, включаючи Prada, Versace, Burberry та Chanel, за останні роки стали брендами без хутра. Коли Gucci оголосила про відмову від матеріалу у 2017 році, на хутряні вироби припадає приблизно 10 млн євро (близько 11,7 млн ​​доларів), що становить менше 0,2 відсотка загального доходу.

Kering відмовився надати інформацію про поточний обсяг хутряних виробів або їх вартість. Його модні бренди Gucci, Bottega Veneta, Balenciaga та Alexander McQueen вже перестали використовувати матеріал, залишивши зміни лише Сен-Лоран та Бріоні.

“Ми втратимо деяких клієнтів, які шукали такі види продукції”, – сказав Піно. “Вплив напевно є”.

Виконавчий директор заявив, що компанія працює над поступовим припиненням використання хутра у своїх брендах з 2017 року, поступово скорочуючи замовлення, щоб уникнути “жорстокості у ланцюжку поставок”.

У більш широкому плані компанія позиціонує свої зусилля в контексті зміни споживчої бази, яка також потребує розкоші.

«Молоді споживачі та молоді міленіали також очікують, що компанії приділять увагу цим цінностям», – сказала керівник з питань сталого розвитку Kering Марі-Клер Давеу, вказуючи на все більшу кількість свідчень глобальної кліматичної кризи як рушій для дій. «Подивіться, що сталося цього літа; як ти можеш сказати, що мені байдуже? І якщо у вас є сила, як ви можете сказати, що це жахливо, але я не буду діяти?»

Джерело: BoF

 

Подія для маркетологів:
18-я онлайн-конференція з просування на західних ринках – NaZapad

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com Найкращі додатки для діджитал-маркетологів 🔥 #маркетинг #smmукраина #proідеї #лайфхак #діджиталмаркетинг ♬ оригинальный звук – LOVE

 

 

Читати більше: