Безконтактна смажена курка “кентуккі” зараз абсолютно звичайна річ в Китаї.

Деякі експерти вважають, що самокеровані машини переживають бум, завдяки тому, як пандемія коронавірусу почала змінювати спосіб придбання товарів. Коли головним пріоритетом є уповільнення розповсюдження заразного вірусу, безконтактна доставка може допомогти людям. 

Ну, саме це зробив відомий фахівець із смаженої курки KFC у Китаї. Користувачі в Twitter вперше помітили ці самохідні продовольчі вантажівки в країні минулого тижня, де подавали смажену курку безконтактно.

Джерело: twitter.com/shanghaineko/status/1328502423887831041

Ці “ресторани на колесах”, здається, є частиною партнерства між китайською компанією Neolix та Yum Brands, якій належить KFC. 

Минулого місяця Forbes повідомив, що Neolix почав працювати з Yum на автомобілях без водіїв для подачі їжі, і спеціально згадав про партнерство з KFC та Pizza Hut. Схоже, вантажівки KFC запустили першими.

Хоча зараз немає належного підтвердження, транспортні засоби виглядають ідентично іншим самокерованим прототипам Neolix, які слугують іншим цілям на місцевому рівні, наприклад, дезінфекція зон внаслідок пандемії.

Що стосується того, як працюють маленькі харчові капсули, схоже, клієнти роблять вибір через екрани і платять через QR-код, а потім відкриваються двері, щоб розкрити своє замовлення. Не зрозуміло, що заважає комусь брати більше, ніж те, що він замовив, але, безумовно, існує якась система для цього. Внутрішньо ніхто не готує їжу, як це трапляється в ресторанах швидкої їжі.

Здається, поширення такого роду підходів неминуче, особливо в постпандемічному світі. Але чи підхоплять ресторани та інший рітейл вантажівки для безконтактної продажі товарів, врешті-решт, вирішуватиме громадськість.

Джерело: CNET

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: