Карантин в Києві розпочався із закриття 12 березня усіх закладів освіти – від дошкільних до шкіл та вузів. Одразу після цього були заблоковані заняття у всіх столичних приватних навчальних та розвиваючих школах, дитячі розваги та кінотеатри. 

Як бізнес знайшов вихід та використав обмеження для зміни стратегії та успішного запуску нових послуг, ми поговорили з лідерами ринку послуг для дітей столиці – Inventor, Helen Doron та Narnia Party.


STEM-школа Inventor

Вікторія Яскевич,
Керівник відділу маркетингу
STEM-школи INVENTOR

STEM-школа Inventor – позашкільний освітній заклад на основі STEM-підходу для дітей віком від 3-х до 16 років, який поєднує вивчення природничих наук, технологій, інженерії та математики.

Ми віримо в науку, але передусім — у людей, що мріють зробити наш світ кращим. Тому віримо в кожну дитину й допомагаємо їй розкрити власні здібності. Наші заняття допомагають дітям зрозуміти, як влаштований цей світ та ким вони хочуть стати у майбутньому.

З початком карантину ми перейшли на дистанційне навчання. Адаптували усі курси для дітей від 3-х до 16-ти років під онлайн-формат. Ми сприйняли цей період як можливість показати учням, яким чином застосовувати на практиці отримані знання та навички, використовувати інновації, технології, креативність та вміти адаптуватися до змін. 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎁Приведи друга та отримай онлайн-урок у подарунок! ⠀ Немає можливості спілкуватись вдосталь з друзями? Це не привід сумувати! ⠀ 💁‍♀️Навчайтеся разом у STEM-школі INVENTOR та зустрічайтеся чи не кожного дня на онлайн-уроках. Навіть якщо ви знаходитесь у різних країнах. ⠀ ❗️Поділіться посиланням з реєстрацією на наш безкоштовний пробний онлайн-урок зі своїми знайомим. ⠀ 🔥Якщо вони також почнуть навчатися дистанційно у STEM-школі INVENTOR, ви отримаєте від нас можливість відвідати один онлайн-урок безкоштовно!

Публикация от STEM-школа INVENTOR Київ (@stem_inventor_kyiv)

Дистанційне навчання проходить з тим же викладачем та одногрупниками, але онлайн. Вчитель так само комунікує з учнями, є зворотній зв’язок, учні діляться своїми роботами, ставлять питання, обговорюють те що, їм цікаво.

Так ми забезпечуємо послідовність навчання у час ізоляції, а також допомагаємо батькам зайняти діток з користю. Кожен урок – інтерактивний, з гейміфікацією, руханкою та командною роботою. Завдяки карантину, улюблені курси наших вихованців з програмування, архітектури та науки стали можливими і в домашніх умовах. 

Наразі стало очевидним, що за технологіями не просто майбутнє, а й сьогодення. Без технологій на теперішній час неможливо отримувати знання та спілкуватися.  

Щодо ефективності дистанційного навчання, з’ясувалося, усі наші побоювання щодо організації були марними. Діти швидше за дорослих адаптуються до нового, а тим паче до технологій. 

Батькам спершу було важко пристосуватися до нових умов, підключитися до уроку, виникали деякі технічні запитання, але це абсолютно нормально, адже всі ми вчимося, і не все виходить з першого разу. Після першого уроку багатьом уже набагато легше було перейти на новий формат, приєднатися до уроку. 

Щодо стереотипів про шкоду здоров’ю, то думаю, що це наразі трансформувалося у нову проблему – як нормувати час проведений із гаджетами,  як правильно спланувати день, щоб встигнути і шкільні уроки зробити, і на дистанційні позашкільні курси потрапити, і з друзями пограти в комп’ютерну гру. Ми проводимо вебінари на цю тему, спілкуємось з батьками, допомагаємо їм знайти відповіді на ці запитання.


Helen Doron English

Анна Случак
Ukraine National Marketing Manager в мережі навчальних центрів “Helen Doron English”

Незабаром минає місяць, як компанія “Англійська Хелен Дорон” повністю перейшла на онлайн-навчання у зв’язку із введенням карантину на всій території України.

Освітня група “Helen Doron English” зробила все для того, щоб студенти мали можливість вивчати англійську цікаво, мобільно та результативно. Підготовка уроків для дистанційного навчання відбулась дуже оперативно, і вже 16 березня студенти змогли відвідати перші онлайн-заняття та продовжити навчатися.

Завдяки професіоналізму сертифікованих викладачів та унікальності методики “Англійська Хелен Дорон”, було розроблено програму, яка дає можливість кожній дитині отримувати нові знання, вдосконалювати навички говоріння, читання та письма з англійської мови.

Під час занять студенти, як і в навчальному центрі, грають в інтерактивні ігри, співають пісні, танцюють, виконують завдання на розвиток усного мовлення, креативного мислення та уяви.

Ми дбаємо про те, щоб навчання було безперервним та ефективним, тому пропонуємо продовжувати навчатися в онлайн-форматі до відновлення звичайного ритму повсякденного життя. І викладачам, і дітям даний формат прийшов до вподоби: вони з великим задоволенням спілкуються англійською з друзями, діляться своїми враженнями та здобутками.

Послухайте відгуки наших онлайн-студентів на наших соціальних сторінках:

 

Для досягнення найкращих результатів, окрім відвідування онлайн-занять, ми рекомендуємо двічі на день прослуховувати аудіоматеріали, переглядати відео та вдосконалювати свої навички за допомогою мобільних додатків від освітньої групи “Helen Doron English:

Helen Doron Stream – онлайн-додаток з аудіо- та відеоматеріалами до навчальних програм.

Kangi Club – ігри, креативні поробки, відеосюжети – все це на оновленому ігровому порталі. Діти будуть в захваті від нових різноманітних ігор, а батьки із задоволенням будуть спостерігати за результатами навчання.

Teen Buzz Radio – власна радіостанція, яка об’єднує підлітків у всьому світі.

Helen Doron Song Club – пісенний клуб на YouTube з авторськими піснями та відеороликами.

Helen Doron Read – мобільний додаток для формування та вдосконалення навичок читання та письма у студентів.

Fun With Flupe English Words – мобільний додаток для вивчення нових слів наймолодшими студентами.

Bedtime Stories App (1 та 2 версія) – кожен додаток містить чотири класичні народні казки з прекрасними ілюстраціями. Казки тривають 7-10 хвилин, а читає їх бабуся з британським акцентом.

Alphachat App – інтерактивна, пізнавальна та весела гра для дітей від 4 до 9 років, поглиблює знання з англійської та вдосконалює навички читання й письма, сприйняття мови на слух.

View this post on Instagram

Неймовірно! Ще один новий додаток від Англійська Хелен Дорон – Alphachat App вже доступний для завантаження на Google Play та App Store. Інтерактивна, пізнавальна та весела гра для дітей від 4 до 9 років, поглиблює знання з англійськоі та вдосконалює навички читання та письма та розуміння мови на слух. Дайте дітям можливість зустрітись з улюбленими героями та весело й з користю провести час. Завантажуйте в Google Play або App Store. #helendoronenglish #helendoronapps

A post shared by Helen Doron Ukraine (@helendoron_ukraine) on

 

Наша команда радіє тому, що “Англійська Хелен Дорон” проводить час із студентами в ізоляції весело та з користю, підтримуючи відповідний рівень знань.

Навчайтеся разом з нами онлайн, використовуйте нашу платформу навчальних відео та додатків, слухайте наше радіо, скачуйте наш стікерпак  у Viber. Бажаємо всім міцного здоров’я! 


Посилання для скачування стікерпаку Helen Doron Online


Narnia Party

Ольга Гульц
Засновниця та керівник Narnia Party

Як наша компанія налаштувалася на роботу в умовах карантину? Скажу одразу – це не було швидко та легко. В перший тиждень приходило розуміння, що з’явились нові правила гри… Потім ми поставили перед собою три запитання: 

Що ми можемо запропонувати нашому клієнту?  

Як ми можемо проявити турботу про наших клієнтів?  

Як ми можемо проявити турботу про наших співробітників?

Спочатку здавалося, що спектр послуг дуже обмежений – Вітання Онлайн та Відеодзвінок. Проте! 

По-перше, саме привітання можна досить урізноманітнити флеш-мобами, загадками, квестами, грою і так далі. Тут достатньо місця для творчості в новому форматі і, відповідно, роботи для наших фахівців. 

По-друге, Відеодзвінок в умовах карантину може стати додатковою розвагою для дітей поза святкуванням Дня Народження. Це дозволяє збільшити коло клієнтів, головне правильно сформувати пропозицію послуг.

Потім з’явилися й інші ідеї: монтаж сюжетного відеоролику з привітаннями від улюблених героїв, відео-листівка, танцювальні флеш-моби в прямому ефірі, реальні привітання персонажів для одного-двох дітей, що знаходяться вдома. 

 

Звісно, ми усі сподіваємося, що скоро матимемо змогу працювати в звичайному режимі організації свят, але дана ситуація не дозволяє нам розслаблятися, а навпаки стимулює генерувати і реалізовувати нові можливості.

Думаю, формат Відеодзвінка залишиться в тренді навіть після завершення карантину, адже дану послугу можна замовити при будь-яких умовах – і коли сім’я знаходиться на відпочинку, і коли дитина хворіє, і коли близькі хочуть привітати малечу на відстані – в таких випадках сюрприз ніхто не відміняв! Ось так карантин вдихнув нову енергію в нашу компанію та відкрив нові можливості для розвитку.


Сучасні діти – найбільш діджиталізоване покоління, вони люблять комп’ютерні пристрої та контент, з яким можуть взаємодіяти онлайн. Карантин, впроваджений через поширення COVID-19, відкрив бізнесу нові можливості для охоплення дитячої цільової аудиторії онлайн. 

Компаніям Inventor, Helen Doron, Narnia Party успішно вдалося запропонувати батькам та дітям зручні та практичні формати дистанційної освіти, розвитку та розваг.

Їх енергія та здатність адаптуватися до складних умов – просто вражає та додає їм бали лояльності у довгостроковій перспективі.

 

Читайте більше:

https://www.instagram.com/p/B-XUzJljUDu/?utm_source=ig_web_copy_link