Компанія Klarna, яка базується в Стокгольмі, яка працює за принципом “придбайте зараз, заплатіть пізніше”, – оголосила, що зібрала 639 мільйонів доларів за оцінкою 45,6 мільярда доларів. 

Раунд фінансування під керівництвом Vision Fund 2 SoftBank, за додаткової участі існуючих інвесторів Adit Ventures, Honeycomb Asset Management та WestCap Group. 

“Klarna” майже втричі збільшила свою оцінку до 31 мільярда доларів менш ніж за півроку і стала найціннішим приватним фінтех у Європі, оголосивши про нове фінансування в 1 мільярд доларів у березні. 

“Я дуже пишаюся інвесторами, які підтримують амбіції Klarna кинути виклик цим застарілим моделям, щоб забезпечити споживачів справедливими, прозорими та зручними продуктами, які допоможуть їм щодня робити банки, робити покупки та платити”, – сказав Себастіан Сіеміаткаускі, засновник і генеральний директор Klarna в заяві

У березні компанія Klarna заявила, що передасть 1% суми від інвестиції в GiveOne, нещодавно створене підприємство, яке фокусується на ключових викликах стійкості у світі. В анонсі нового раунду фінансування компанія заявила, що 1% від залученого власного капіталу буде спрямовано на ініціативи, що підтримують здоров’я планети.

Klarna, яка була заснована в 2015 році, має 90 мільйонів активних споживачів, 250 тисяч торговців-членів платіжної служби та 2 мільйони транзакцій на день. 

Янні Піпіліс, керуючий партнер інвестиційних консультантів SoftBank, зазначив: «Зростання Klarna засноване на глибокому розумінні того, як змінюється поведінка покупців у споживачах, еволюція, яку, на нашу думку, ми пришвидшуємо. Klarna вже успішно розширилася в США, і ми раді продовжувати підтримувати команду у виведенні наступного покоління фінансових послуг на нові ринки у всьому світі”. 

Джерело: PR News Wire

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.