Автор першої цифрової моделі Shudu, яка сколихнула рекламний світ  – Кемерон Вілсон, The Digitals, презентував перший випадок «оцифрування» реальної моделі чоловічої статі.  

Koffi

Це цифровий прототип лідера думок нігерійського походження Alex Gede

Джерело: https://www.instagram.com/p/B7G8WkSp5w9/

Перший чоловік-муза цифрової моделі

Хто він? Відомий лідер думок, фітнес-модель, youtube-блогер, представник ЛГБТ.

Ріс у сім’ї хворих на діабет, тому завжди мав хвилювання щодо харчування. Долаючи страх захворіти на діабет, почав з дитинства обмежувати себе у їжі. Це призвело до того, що виріс він досить худорлявим та слабким. Але сильний характер та бажання бути міцним та відомим допомогли йому гарно попрацювати над своїм тілом. За допомогою спорту та харчування він наростив більше 30 кг м’язів, став фітнес-моделлю та переміг у конкурсі Ідеальний чоловік Нігерії. 

Джерело: https://www.instagram.com/alexgedefitness/

YouTube-канал Алекса Геде

Джерело: https://youtu.be/bwiA4N2zNpk

Алекс Геде про свої відчуття у статусі музи для цифрової моделі: 

Я думаю, що революція цифрових моделей – це майбутнє, що відкриває нам усім більше можливостей! Уявіть, якби моделям навіть не потрібно було б їздити на роботу, а її цифрове втілення могло б працювати в декількох ріних місцях одночасно!    
Я не думаю, що цифрові моделі повністю замінять реальних моделей. Адже як модель ти все одно змушений відвідувати кастинг, конкуруючи з іншими моделями. Але з точки зору замовника, чим більше варіантів, тим краще – компанії можуть вибирати, з ким співпрацювати – з реальними людьми чи цифровими моделями.
Коментар Алекса для агенції, що створила Koffi – The Digitals. ​

Алекс розповідає, що був дуже схвильованим після пропозиції стати прототипом першої цифрової моделі-чоловіка. Він звик до популярності, але нові діджитал-технології запалили його по-особливому. Алекс одразу оцінив співпрацю з креативною агенцією Кемерона Вілсона The Digitals – як “дуже креативну з необмеженими можливостями”. 

Koffi швидко набирає популярності і має всі шанси обігнати славу цифрових моделей-жінок – Shudu, Dagny, Brenn, Galaxia,  Margot and Zhi (моделей для Balmain). 

Читати більше виступ автора цифрових моделей в Києві: Конференция Vogue UА 2019 “INNOVATION & SUSTAINABILITY”

Читати більше про креативну рекламу: “Дракула” від BBC Creative