15-16 серпня відбувся другий “Кураж” в рамках карантину 2020 – “Кураж NOT ONLY JAZZ”.

З початком нового сезону “Куражу” захід повністю відмовився від назви “Базар”, бо “Кураж” — то більше, ніж базар. Тепер це цілий фестиваль веселощів та гарного настрою. 

 

Гостей годували 27 учасників фуд-корту

Fresh Lemonade, Анчоусная, Вьетнамский Привет, Fry me, Black Burger, Orang+Utan, Майор Сирочок, Тоха Картоха та інші.

До “Куражу” доєднались й всесвітньо відомі бренди: торгова марка Pepsi організувала лаунж-зону з барбекю, а за високий градус відчуттів відповідали Aperol Spritz та Bacardi. 

 

З особливою радістю гості вподобали бар “Синичка” — проєкт засновниці “Куражу” Альони Гудкової, винну карту для якого розробляв шеф-сомельє Good Wine Роман Ремеєв. Унікальність закладу  — працює тільки під час барахолок, через що й викликає попит в публіки.  

Барахолку представляли 132 учасники

Від екстравагантного одягу до класичних туфель зі знижками до -80%, від веганської їжі до імпортного шоколаду, від наліпок для записників до тимчасових татуювань — усі мали змогу знайти свій куточок. Немало було благодійних проєктів, наприклад Гостомельський притулок для тварин чи Благодійний Фонд “Клуб добродіїв”. 18 продавців із закритого ангару пропонували вінтажні речі: єдиний екземпляр антикваріату міг досягати ціни в декілька тисяч доларів.

Творчість, танці та виступи лідерів думок

Крім продавців, на “Кураж” завітали й майстри, які проводили майстер-класи. Наприклад, творча майстерня “Можливо все” пропонували створити свій виріб з глини, а проєкт “Створити свою планету” допомагав усім охочим вилити емоції на полотно. Любителі танцювали мали цілу сцену для “Just Dance”.

Також “Кураж” пропонував прослухати багато цікавих лекцій: крім історій про джаз та культуру  Києва, зі своїми виступами приходили лідери думок. Валерія Бородіна, Катя Джейкобс, Таня Пекарчук, Віктор Шраменко та інші два дні передавали свій досвід гостям “Куражу”. 

Увесь захід супроводжувався  живою джазовою музикою та діджей-сетами від локальних українських артистів.

Вхід на захід коштував 150 гривень. 

Кураж та Covid19

Як і на будь-якому заході в період пандемії коронавірусу, організатори вимагають дотримання правил, рекомендованих МОЗ. “Кураж” зробив це в притаманному їм легкому та веселому стилі:

Базові правила безпеки для вас та всіх гостей нашого культурного заходу:

Дотримуйтеся дистанції у 1,5 метри на всіх зонах.

При вході в павільйон, ангар та фуд-корт обов’язково надягайте маску.

За столами можна сидіти лише удвох (за маленькими) та учотирьох.

Усі посадкові місця мають бути розставлені з дистанцією у 1,5 метри, тож не рухайте їх, будь ласка.

Користуйтеся антисептиками — вони є на усіх точках фуд-корту, на барах та зонах активностей.

Ретельно мийте ручки!

І найважливіше: якщо почуваєте себе зле — будь ласка, лишайтеся вдома, будьте відповідальними!

Та прибуде з нами Кураж!”  — так про це попереджали на офіційному каналі “Куражу” в телеграмі.

Щоб ретельніше пильнувати за дотриманням норм, на  “Кураж” запрошували волонтерів, які слідкували за наявністю масок та обробкою рук всередині приміщень.

•••••

Думки гостей щодо безпеки, загалом, були однаковими:

“Я не боюся заразитися, але це, напевне, якась дурість в моїй голові. В порівнянні з березнем 2020 можна сказати, що зараз про вірус всі забули. Дотримуються неохоче. Але я пильную,” — коментує волонтерка Віка. 

“Усі вже втомились від цих намордників. Але ми носимо. Знаєте, тут безпечніше, ніж в клубі! Ми не боїмося,” коментує відвідувачка Олена. 

“Побоювання є. Але невеликі. Бачите, стою навіть на вулиці в масці!”  коментує відвідувачка Вероніка.

“Тих норм дотримуватися в ідеалі неможливо. Все залежить персонально від кожного: хто себе цінує про себе попіклується,” коментує відвідувачка Ольга.

“Кураж” за новими умовами, які диктує COVID-19, пройшов вдало. У соціальних мережах гості активно ділилися позитивними враженнями про подію та обіцяли завітати ще раз. 

 

Слідкуйте за календарем для маркетологів та бізнесу на нашому сайті, щоб не пропустити найцікавіші події.

 

Читати більше: