Це десятиліття подарувало нам соціальні мережі, без яких ми не обходимося і дня. Вони змінили наш світогляд, глибину ознайомлення з контентом, познайомили з явищем – інфлюенсери та навіть привнесли новий термін – FOMO (fear of missing out – страх пропасти).

Instagram

Заснований у 2010 році Майком Кригером та Кевіном Систромом Instagram перевернув світ.

Джерело: https://www.instagram.com


Компанія, придбана Facebook у 2012 році за 1 мільярд доларів, зараз оцінюється на суму понад 100 мільярдів доларів із 500 мільйонами активних користувачів щодня.


Snapchat
 

Джерело: https://www.snapchat.com

Компанія Snapchat була заснована лише через рік після Instagram, в 2011 році Еваном Шпігелем, який залишається генеральним директором сьогодні, і Боббі Мерфі, чинним CTO. 

До речі, саме Snapchat був першим, хто у 2013 році дебютував з функцією Story –  з ефемерними дописами для всіх підписників користувача, які «жили» в соціальній мережі всього 24 години.

Компанія стала публічною в 2017 році та моцінюється в 21,3 мільярда доларів станом на грудень із 210 мільйонами активних користувачів щодня.


Tinder

Tinder – додаток для знайомств і побачень був заснований Шоном Радом та Джастіном Матінаном у 2014 році. 

Джерело: https://tinder.com/

Tinder має понад 2 мільярди переглядів на день – зараз це додаток для знайомств з найбільшою кількістю користувачів в світі. Додаток належить Match Group , яка володіє кількома іншими програмами для знайомств, такими як OkCupid та Hinge.Читати більше: