Особливо драматичні, щирі та спонукальні до роздумів рекламні відео, які вийшли на підтримку місяця гордості – святкування місяця ЛГБТК у всьому світі.

Corteva Agriscience (США), відео від Ogilvy

Сімейна історія одного фермера, єдиного спадкоємця агрокомпанії, на кого покладено місію продовжити багаторічну історію своїх предків. Про те, як він зміг втримати родинний бізнес, побудувати стосунки та завести дітей, дивіться у цьому надихаючому відео.

 

Animal Crossing (Сингапур), відео від We Are Social 

Ігри не відставали від подій місяця гордості, ось як виглядала реклама в Animal Crossing. 

 

Burger King (Німеччина) від Grabarz & Partner

Омріяне весілля в Німеччині, де дозволені одностатеві шлюби, двох чоловіків, яке об’єднали діаманти, виготовлені з попелу бургерів Whopper. Відео, створене у 2019, розгортається щороку в червні, не втрачаючи жодної ноти свята кохання.

 

British Vogue (Великобританія)

Редакція British Vogue зняла елегантні та чуттєві розповіді людей 60+ про їх перші здогадки про власну схильність до одностатевих стосунків. 

 

IKEA (Канада), відео від Rethink

Мистецькі експерименти із застосуванням товарів IKEA для реклами ЛГБТК проводилися ще у 2018 році, але цей рекламний ролик досі застосовується для святкування місяця гордості в Канаді.

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: