Перший епізод всеукраїнського шоу «Ліга блогерів» вийшов на платформі YouTube.

Це розважальна програма від національної мережі торговельних центрів «Епіцентр», спрямована на підтримку інфлюєнсерів з усієї країни. Загальний фонд шоу складає 500 000 грн.

«Соціальні мережі перестали носити тільки розважальний характер, — зазначила Chief Marketing Officer «Епіцентр К» Ірина Шинкаренко. — Сьогодні блогери не просто лідери думок — вони стали справжніми суб’єктами пабліситі з величезною лояльною аудиторією, які не тільки рекламують бренд чи товар, а й висловлюють свою позицію. Щодня ми відслідковуємо безліч згадувань компанії на сторінках у блогерів. Це означає, що наші ТЦ стали саме тим креативним місцем, де народжується контент. Тому нам прийшла на думку ідея запустити масштабне всеукраїнське YouTubе-реаліті, щоб надихнути та підтримати блогерів».

До участі в шоу запросили повнолітніх лідерів думок з аудиторією понад 5К підписників. Після відбору в проєкті залишилося 16 учасників: Вікторія Платонова, Олександр Гнатюк, Олексій Коробка, Юрій Ворожко, Наталія Янок, ФІЗРУК, Мирослава Ягодка, Олександр Іванчак, Роман Мних, Staffcat, Max Rydada, Яна Осипова, Liza Nice, Алiна Кученьова, Дар’я Шпаргалюк та Гліб Репіч. 

У компанії анонсували, що протягом 4-х конкурсних етапів учасники змагатимуться за грошові призи, звання найкращого блогера Ліги та право стати амбасадором компанії. Вони будуть виконувати креативні завдання, намагаючись випередити суперників. Наприклад, у першому епізоді дві учасниці створювали відео в стилі unboxing та рекламували товари з «Епіцентру». 

Оцінювати блогерів довірили ведучим та глядачам. У кожного учасника також є шанс виграти приз глядацьких симпатій: мірилом стануть коментарі-підтримка під роликами за їхньої участі.  

Особистий інтерес учасників шоу представники мережі торговельних центрів пояснили тим, що це можливість отримати:

•  практичні поради від відомих блогерів, які вже успішно побудували особистий бренд;
• 
грошові призи на розвиток своїх блогів;
• 
PR-підтримку та медійність;
• 
купу фану, натхнення, й, можливо, чарівний штурханець.

До слова, ініціативу «Ліга блогерів» ще на етапі подання анкет підтримали популярні українські блогери, наприклад, Діма Варварук, Яна Дога, Макс Шахрай, Андрій Трушковский, Раміна, закликавши своїх підписників до участі.

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.