LinkedIn посилює свої функції «Creator Mode»,  додавши доступ до LinkedIn Live для тих, у кого ввімкнено режим творця, а також нову опцію інформаційного бюлетеня для творців, щоб допомогти підтримувати зв’язок зі своєю аудиторією.

LinkedIn Live

По-перше, LinkedIn Live – спочатку доступний лише для членів та сторінок із понад 150 підписниками та/або зв’язками, які відповідають певним критеріям, тепер LinkedIn надає авторам доступ до цієї опції, надаючи ще один спосіб максимізувати залучення аудиторії на платформі.

LinkedIn Live

Ті, у кого ввімкнено режим творця, тепер зможуть вести трансляцію зі своїм підписниками у додатку, а з користувачами LinkedIn у 20 разів більше шансів поділитися відео на платформі, ніж будь-який іншим типом публікацій, а загальна зацікавленість із контентом у прямому ефірі зростає, це може бути потужним способом максимізувати залучення спільноти та посилити вашу присутність у програмі.

Справді, LinkedIn каже, що відео в прямому ефірі фіксують у середньому в 7 разів більше реакцій і в 24 рази більше коментарів, ніж нативне відео, створене тими ж мовниками в додатку.

Розсилка LinkedIn 

LinkedIn також надає користувачам режиму Creator Mode доступ до інформаційних бюлетенів, що також допоможе вам підтримувати зв’язок зі своєю аудиторією.

«Коли ви публікуєте нову статтю у своєму інформаційному бюлетені, ваші підписники автоматично отримують сповіщення за допомогою push-повідомлень, сповіщень у додатку та електронною поштою, щоб вони залишалися в курсі вашого останнього контенту».

Це може стати гарним способом стимулювати більше авторів вести регулярні колонки на вибрані теми, що їх цікавлять, допомагаючи збільшити їхню присутність і лідерство в думках.   

 

«Щоб створити інформаційний бюлетень, натисніть «Написати статтю» у верхній частині домашньої сторінки. Ви перейдете до інструмента публікації. Якщо у вас є доступ, ви побачите опцію «Створити інформаційний бюлетень». Наразі ми не приймаємо разові запити на доступ до авторських інформаційних бюлетенів».

Таким чином, єдиний спосіб отримати доступ до цієї опції, яка сповіщатиме користувачів про ваші нові публікації в додатку, — це режим творця, який все ще знаходиться в процесі повного розгортання.

LinkedIn спочатку запустив режим Creator Mode ще в березні для окремих користувачів, і з тих пір він розширює доступ. Поки що не всі користувачі можуть зареєструватися в опції – ви можете дізнатися, чи є у вас доступ через центр редагування в режимі автора (якщо у вас є доступ, ви побачите розділ «Інструменти для творців»,  коли ви відвідуєте центр редагування) .

Нарешті, LinkedIn також покращує відкриття для творців LinkedIn: “Якщо режим автора ввімкнено, ви можете бути представлені в якості автора, на якого можна підписатися.”

Це могло б допомогти покращити вашу присутність на платформі та покращити підписку, оскільки LinkedIn прагне висвітлити відповідних творців на основі тем і активності зацікавленим користувачам.

Як і всі соціальні платформи, LinkedIn прагне створити більше інструментів, щоб виділити найкращих творців і зробити їх більш узгодженими з додатком, щоб вони частіше публікували публікації – і згодом, щоб їх аудиторія поверталася за своїми думками та розумінням.

LinkedIn також запустив програму Creator Accelerator на суму 25 мільйонів доларів, щоб додатково стимулювати лідерів думок розширювати свою присутність у додатку, в той час як інструменти режиму Creator Mode продовжують розвиватися та надавати більше можливостей у цьому відношенні.

Можливо, це не так круто та яскраво, як інші програми, але LinkedIn залишається провідною платформою для ділових зв’язків, і для тих, хто хоче підвищити свій профіль у галузі, ці нові ініціативи можуть мати велику користь.

Джерело: LinkedIn

 

@proidei.com

Коли працюєш віддалено 😅

♬ оригинальный звук – Черных Станислав

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.