Зараз LinkedIn тестує новий “темний режим” для десктоп-версії соцмережі, яке має зробити додаток набагато темнішим і переважно темним, на основі цього нового прикладу.

Темний режим LinkedIn

Експерт з реверсивного проєктування Джейн Манчун Вонг опублікувала цей скріншот LinkedIn Dark Mode на тестуванні, який виглядає досить круто.

І навколо таких варіантів є певний ажіотаж. Темний режим має пристрасне співтовариство шанувальників, які шукають ці кольорові варіанти, можливо, тому, що це допомагає врятувати їхнє бачення від ефектів синього світла, або, можливо, тому, що це просто новий вигляд для вже давно знайомих програм.

У більшості соціальних додатків вже доступна опція темного режиму, але, схоже, LinkedIn затягував з цим. Він тестував темний режим у своєму додатку ще в 2019 році, також його вперше помітила Джейн Манчун Вонг, але це був просто тест.

У записі довідкової служби LinkedIn“Зараз ми переробляємо LinkedIn, щоб зробити ваш досвід LinkedIn легким, інклюзивним і приємним. Як частина нового інтерфейсу LinkedIn, ми незабаром запровадимо можливість переходу в темний режим”. 

LinkedIn підтвердив, що темний режим буде доступний “у найближчі місяці”, і всі учасники у всьому світі зможуть отримати доступ до темного режиму до осені.

Джерело: Social Media Today

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.