Чи слід приймати всі запити на підключення в LinkedIn?

Логіка, звичайно, полягає в тому, що вам, ймовірно, не слід, оскільки ви можете відкрити себе для спамерів і людей, які можуть спробувати отримати у вашому профілі контактну інформацію, яку вони потім, потенційно, можуть зібрати і продати на найвищу ціну.

Але знову ж таки, якщо ви спілкуєтеся з більшою кількістю людей, ви розширюєте свою мережу LinkedIn, що дає вам більше можливостей, щоб ваші публікації бачили та розширювалися в програмі.

Чи приймаєте ви кожен запит на з’єднання, який надходить вам в LinkedIn

Нещодавно SMT запитали у спільноти їх ньої думки, і понад 5 тисяч людей взяли участь у нашому опитуванні LinkedIn.

Опитування LinkedIn

Як ви можете бачити тут, переважна більшість людей не приймає кожен запит на підключення. Але все ж багато хто робить, і в коментарях деякі відзначають, що вони вважають, що це хороший спосіб розширити свою мережу та охопити. ‘Чому б і ні?’ запитав один користувач.

Ідея LinkedIn

Власна порада LinkedIn полягає в тому, що ви повинні приймати запити на з’єднання лише від людей, яких « ви знаєте особисто і яким ви довіряєте на професійному рівні». Що може бути досить обмежуючим, і є певна цінність розширення вашого пулу підключень трохи далі. Але знову ж таки, ризик полягає в тому, що ви відкриваєте свій профіль незнайомцям, що відкриває не тільки вашу особисту історію, а й вашу контактну інформацію, номер телефону вашої компанії, контакти, зв’язки тощо.

У квітні минулого року було виявлено, що хакерська група продає архів особистих даних, вилучених із 500 мільйонів користувачів LinkedIn, який включав всю вищезгадану інформацію та багато іншого, які група зібрала разом, об’єднавши дані, зазначені в LinkedIn, з іншими, доступними в Інтернеті бази даних, щоб створити більш повний персональний інформаційний профіль для величезної кількості людей.

LinkedIn каже, що ця група не зламала її системи, але змогла отримати інформацію з загальнодоступних і непублічних списків, причому останні надходять через випадкові з’єднання в програмі.

Таким чином, є певні причини для занепокоєння та обережності під час підключення, але з іншого боку, льви LinkedIn, як вони себе називають (LinkedIn Open Networker), створили величезну присутність у додатку, з’єднавшись з будь-ким, хто може, і деякі зробили це до хорошого ефекту.

Але є певний рівень ризику з точки зору просування

Деякі інші коментатори опитування також відзначили, що прийняття всіх запитів може мати зворотний ефект, якщо жоден із ваших зв’язків не буде взаємодіяти з вашими публікаціями. Якщо ви просто зв’язуєтеся з випадковими користувачами, а потім публікуєте вміст, який нікому з цих людей не цікавий і не зацікавить, охоплення ваших наступних публікацій з часом зменшиться, оскільки алгоритми LinkedIn визначать, що ніхто не хоче бачити, чим ви ділитеся.

Або ще гірше, вони можуть вимкнути звук, що посилає негативні сигнали про ваші публікації.

Здається, це менша занепокоєння, оскільки всі ваші дописи бачитимуть деякі з ваших зв’язків першого ступеня в додатку, а деякі з них, як можна припустити, будуть задіяні. Але якщо ви не генеруєте надійні рівні реакції, це може бути не ідеальною стратегією для максимального охоплення.

Різні люди будуть мати різні думки, і, як зазначалося, дехто  клянуться своїм підходом до «масштабної роботи в мережі». Але потрібно зважити всі елементи.

Принаймні, вам слід уважно переглядати усі запити на з’єднання, перш ніж вирішити, чи додавати їх. 

Джерело: SMT

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

@proidei.com Новий #лайфхак ♬ Toxic – Britney Spears

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedIn, Instagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

 

Читати більше: