Незважаючи на те, що були досягнуті успіхи у вирішенні гендерного дисбалансу в робочій силі, все ще залишаються значні недоліки, особливо коли мова йде про представництво на расовій основі.

Як зазначає LinkedIn: “Звіт звіту Асоціації національних рекламодавців за 2020 рік показує, що, хоча жінки в цілому продовжують досягати значних успіхів у досягненні паритету у вищому керівництві – зараз 52% CMO – жінки, – щодо досягнення расової справедливості залишається значна робота. Вперше минулого року у звіті ANA були представлені дані про міжсекторність – перекриття статі та етнічної приналежності – і виявлено, що жінки-CMO та їх еквіваленти переважно білошкірі”.

Намагаючись вирішити принаймні частину цієї проблеми, а також забезпечити більше можливостей для жінок в цілому, LinkedIn зробив п’ять популярних навчальних курсів LinkedIn для жінок безкоштовними протягом обмеженого часу.

Курси пропонують уроки з керівництва бізнесом, планування сімейної відпустки та про стратегії, що допомагають жінкам прогресувати свою професійну кар’єру.

LinkedIn також безкоштовно надав свій курс на тему “Стати чоловіком-союзником на роботі”, щоб допомогти чоловікам краще зрозуміти гендерні стереотипи та роль, яку вони можуть зіграти, допомагаючи жінкам максимізувати свій потенціал.

Як зазначив LinkedIn: “Упередження та бар’єри, що стримують жінок від їх справедливої ​​частки маркетингових лідерських позицій, міцно закріпилися, але не є незламними”.

Забезпечуючи більше освіти щодо таких питань, LinkedIn сподівається зіграти невелику роль у просуванні цих дискусій і, як результат, розширити можливості для всіх жінок.

Ви можете дізнатись більше про ці безкоштовні курси LinkedIn Learning тут

 

Читати більше: