Щоб полегшити відеозустрічі в додатку, LinkedIn запустив новий варіант відео Native Video Meeting в рамках своєї платформи обміну повідомлень.

Він забезпечить інший спосіб з’єднання з користувачами, без необхідності завантажувати окремий додаток для відео.

Відеозустріч LinkedIn

Як пояснює LinkedIn: “Ми хотіли підвищити продуктивність користувачів нашої платформи, зберігаючи їх у безпеці. Додавши відеоконференції як частину обміну повідомленнями, учасники можуть практично спілкуватися, зберігаючи контекст існуючої розмови. Тепер учасники можуть легко планувати безкоштовні відеозустрічі зі своєю мережею без необхідності завантажувати клієнта або підписуватися на будь-яку службу”.

 

Як ви можете бачити тут, новий варіант обміну відеоповідомленнями в чат-платформі LinkedIn доступний через опцію “Створити відеозустріч” у вікні чату, яка також надає можливість перемикатися на інших постачальників відео.

Вбудований інтерфейс відеочату LinkedIn полегшить підключення, щоб покращити вашу дискусію, а також містить інформацію про профіль LinkedIn для кожного користувача, що відображається внизу їх екрану відео, надаючи додатковий контекст про те, хто говорить, на основі їх біографії в профілі LinkedIn.

Крім того, LinkedIn також намагається полегшити відеозв’язок, де це можливо, з новими підказками, які запускатимуться у вашому чаті, коли ви включатимете у текст відповідні терміни – наприклад, “готові до нашої відеозустрічі?”

Відеочат LinkedIn

Як ви можете бачити тут, після активації до вашого повідомлення будуть додані нові кнопки “Створити відеочат”, які дозволять вам легко розпочати відеодзвінок безпосередньо з потоку чату.

Функціонально, відеочат у LinkedIn не є новим, оскільки, як зазначалося, користувачі протягом певного часу мали змогу сприяти цьому за допомогою сторонніх відеоінструментів. Але, зробивши це вкоріненим, рідним варіантом, який полегшить оптимізоване відеоз’єднання та, ймовірно, спонукатиме більшу кількість користувачів переходити на потокове відео у своїх чатах LinkedIn, щоб покращити зв’язок та в ідеалі налагодити міцніші зв’язки з потенційними діловими партнерами.

Крім Native Video Meeting, LinkedIn також розробляє кілька нових функцій для своїх відеочатів:

•  Інтеграцію календаря, щоб запланована зустріч надсилала електронний лист із ICS обом сторонам

•  Опцію, яка дозволить обмінюватися повідомленнями під час відеорозмови

•  Спільний доступ до екрана та віртуальний фон

LinkedIn також хоче додати групові зустрічі, оскільки поточна система може підтримувати лише відеозустрічі один на один.

Це зручне доповнення – як таке, що не змінює гри, а є простим засобом спрощення зв’язку, яке може мати особливу цінність у контексті LinkedIn.

Це також ще один крок на шляху до відео для LinkedIn, який поступово додає все більше візуальних інструментів, таких як Історії та прямі трансляції, для узгодження з більш широкими змінами використання. І ви можете очікувати, що побачите більше на цій панелі, а LinkedIn вивчить різні нові варіанти та інструменти відео для покращення взаємодії в додатку.

З цього тижня вбудована опція відеозустрічей LinkedIn буде розгорнута для всіх учасників.

Джерело: LinkedIn

@proidei.com

Курси 🔥 Google Analytics Academy 💪🏻 ##маркетинг ##proідеї ##аналитика ##лайфхак ##освітадлямаркетологів ##самообразование ##секретымаркетологов ##smm

♬ оригінальний звук – proidei.com

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: