У цій публікації ми зосередимося на поколінні Z і LinkedIn. Ми вивчимо переваги, риси та цінності, які Gen Z привносить у LinkedIn, а також тенденції їх взаємодії на платформі. Ви дізнаєтеся, як і чому представники покоління Z, швидше за все, використовують LinkedIn, а також про типи контенту, який вони, швидше за все, споживатимуть.

Покоління Z є найшвидше зростаючою глобальною аудиторією на LinkedIn. Зараз на LinkedIn налічується 78 мільйонів представників покоління Z, що становить приблизно 10% глобальної бази членів LinkedIn. Незабаром покоління Z стане найбільшим поколінням споживачів, на даний момент прямі витрати становлять 143 мільярди доларів.

Метою цієї публікації є використання останніх даних, щоб інформувати ваші маркетингові зусилля та краще підготувати вас для охоплення та залучення аудиторії, яка є життєво важливою для довгострокового зростання. Давайте зануримося.

Як ставляться до LinkedIn представники покоління Z по всьому світу?

Покоління Zer на LinkedIn зазвичай вважають платформу надійною. Тобто вони довіряють бренду LinkedIn, відчувають себе в безпеці, публікуючи та взаємодіючи на сайті, а також бачать контент, яким з ними поділилися, релевантним.

Вони також бачать переваги в контенті, пов’язаному з бізнесом, який публікується на LinkedIn: 80% представників покоління Z кажуть, що вони зацікавлені в тому, щоб слідкувати за більшою кількістю компаній та організацій на LinkedIn; 75% кажуть, що компанії та організації розміщують цінний контент на своїх сторінках LinkedIn.

Для діяльності в соціальних мережах, пов’язаної з мережами, навчанням і дослідженнями, покоління Z віддає перевагу LinkedIn перед іншими каналами.

Infographic: How do GenZers across the world feel about LinkedIn?

 

Представники покоління Z на Linkedin амбітні, але соціально свідомі

Покоління Z використовує LinkedIn для підживлення своєї кар’єри. Порівняно зі своїми колегами, покоління Z більше зосереджено на своїй кар’єрі та галузі в LinkedIn. Покоління Z хоче бути успішним (73%); вони хочуть бути фінансово забезпеченими (72%); хочуть опанувати нові навички (74%). І вони готові витрачати час на вихідних, щоб досягти цих цілей.

Покоління Z є технічно підкованим та орієнтованим на дослідження. Порівняно з тим же поколінням на інших платформах, покоління Z на LinkedIn мають сильний підприємницький настрій і, швидше за все, цікавляться такими темами, як фінанси, інвестиції та бізнес.

Члени покоління Z, які одночасно є членами LinkedIn, також заможніші, ніж ті, хто працює на інших платформах.

Проте покоління Z також налаштоване на загальну картину. Окрім розвитку мислення щодо зростання, вони також цінують прозорість та автентичність і хочуть бути частиною чогось більшого, ніж вони самі. Покоління Z виступає за рівні права та соціальну справедливість. Їм подобається знати, що відбувається в навколишньому світі, і їх цікавлять інші країни та культури.

Infographic: Gen Zers on LinkedIn are ambitious, yet socially consious.

Представники покоління Z дуже зосереджені на своїй кар’єрі та галузях

Порівняно із загальною вибіркою членів LinkedIn, покоління Z має вищу участь у галузі, а також більшу кар’єрну діяльність. Вони, швидше за все, переглядатимуть та братимуть участь у групах LinkedIn, які мають відношення до їхньої роботи. Вони також частіше переглядають вакансії та дослідницькі компанії. Ці висновки підкреслюють важливість культивування сильного бренду роботодавця на платформі.

Сторінки, за якими найчастіше читають у цій когорті, також відображають зацікавленість залишатися в курсі тенденцій галузі. Великі технологічні бренди та бізнес-видавці становлять більшість у списку.

Infographic: Gen Z Uses LinkedIn to Fuel Their Careers

 

Глобальна зацікавленість покоління Z у LinkedIn вища, ніж будь-коли

Оскільки все більше членів покоління Z використовують LinkedIn для використання, обміну та створення вмісту, залучення демографічних груп у LinkedIn експоненціально зросло. Насправді, залученість – за оцінками лайків, кліків, коментарів та поширення – у 2,7 рази вище, ніж на початку 2020 року.

Різні покоління взаємодіють із LinkedIn Learning по-різному. Покоління Z унікальне тим, що вони зосереджуються насамперед на важких навичках і вважають за краще навчатися у вихідні дні. Як і міленіали, вони вважають за краще навчатися за допомогою мобільних пристроїв.

Оскільки зростання та навчання є одними з головних цілей і цінностей покоління Z, маркетологи в LinkedIn повинні знати провідні поточні навички покоління Z, а також навички, які набувають популярності.

Infographic: Gen Z Global Engagement on LinkedIn is higher than ever. They also engage with and consume content differently than other generations.

 

Який контент перегукується з поколінням Z на LinkedIn?

Покоління Z споживає, взаємодіє з контентом і створює контент інакше, ніж інші покоління. На LinkedIn представники покоління Z частіше за інших слідкують за такими людьми, як Мелінда Гейтс, Білл Гейтс, Гері Вайнерчук, Джефф Вайнер та Аріанна Хаффінгтон.

Як свідчать навички, які їх цікавлять, покоління Z зацікавлені в контенті, який може навчити їх стати досвідченими багатозадачними, привабливими доповідачами та кращими цифровими маркетологами. Статті про волонтерство також більш популярні серед представників покоління Z, ніж інші.

Типи вмісту, які резонують із поколінням Zers, також відрізняються залежно від того, який континент вони називають домом. У Північній Америці та Латинській Америці, наприклад, покоління Zers цікавляться добробутом співробітників, перспективами майбутньої роботи та соціальними причинами. Покоління Z в регіоні EMEA, швидше за все, цікавляться статтями про новини COVID-19, розвиток кар’єри та бізнес. Покоління Z в APAC читають статті про тенденції на робочому місці та додаткове навчання на LinkedIn.

Infographic: What kinds of content resonates with Gen Z on LinkedIn?

Джерело: LinkedIn

 

 

@proidei.com

Коли треба ТІКАТИ, не почавши працювати… 🤯🏃🏻‍♂️ Краще з розумним загубити, як з дурним знайти 🤨

♬ original sound – Eugene

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: