Що якби ви могли повністю вимкнути політичний контент на кожній соціальній платформі? LinkedIn тестує цю гіпотезу.

Для багатьох це було б так, і хоча не всі платформи хочуть запропонувати це як варіант (можливо, тому, що це один з найбільших факторів взаємодії), LinkedIn проводить новий тест, який надасть спосіб просто вимкнути всю політику. -пов’язані публікації та оновлення.

 

Опція політичних дописів у LinkedIn

 

Як пояснив The Wall Street Journal генеральний директор LinkedIn Райан Росланскі, нова опція, яка тепер доступна деяким користувачам із США, використовує ключові слова та сигнали від користувачів, а також внесок редакції LinkedIn, щоб ідентифікувати політичні дописи та видалити їх. з вашого каналу. Також незабаром користувачі зможуть блокувати публікації на певні теми від появи у своєму потоці.

Це цікавий експеримент, який може допомогти LinkedIn підвищити залучення його 800 мільйонів учасників. І справді, здебільшого, політичні пости не підходять на LinkedIn – але, знову ж таки, багато людей працюють на політичних та адвокаційних ролях, які теоретично також можуть бути втягнуті в цей варіант вилучення, що може вплинути на охоплення платформи та продуктивність для деяких користувачів і брендів.

Це ключове зауваження, на що слід стежити за пов’язаними компаніями, тому що якщо достатньо людей дійсно вирішить вимкнути політичні дописи, вплив може бути значним – що також залежить від того, як LinkedIn визначає політичний вміст, і потенційні помилки в його автоматичне виявлення.

Ви, напевно, можете припустити, що помилки траплятимуться, але навіть у цьому випадку це потенційно цінний експеримент, який може спонукати інші соціальні програми наслідувати їх приклад і впровадити власний контроль над політичним викриттям у своїх програмах.

Хоча, як зазначалося, це, ймовірно, набагато важче реалізувати, скажімо, у Facebook або Twitter, де політика настільки вкорінена в залучення додатків. З одного боку, вони, ймовірно, не хочуть занадто сильно обмежувати ці розмови та зменшувати використання, в той час як кількість помилкових спрацьовувань, ймовірно, становитиме більший ризик для задоволення користувачів у цих програмах, ніж у LinkedIn.

Але знову ж таки, материнська компанія Facebook Meta повідомила минулого року, що одна з найпоширеніших відгуків, яку вона регулярно чує від користувачів, полягає в тому, що люди не хочуть, щоб політика та боротьба завоювали їхній досвід у додатку. Це спонукало Facebook запустити новий експеримент, який принижує наголос на політичних публікаціях у каналах користувачів, який все ще триває, і, враховуючи це, цілком можливо, що Facebook також потенційно може впровадити подібне в майбутньому, особливо якщо він намагаєтьсяповернути молодших користувачів.

Знову ж таки, вплив там, як ви подумаєте, буде набагато більшим, ніж на LinkedIn, але буде цікаво подивитися, чи прихильно ставляться користувачі LinkedIn до цієї опції, і який розширений вплив це має на користувачів, як окремих осіб, так і бізнес.

LinkedIn запустив нову опцію для деяких користувачів – якщо у вас є доступ, можливість вимкнути політичні дописи буде доступна у ваших налаштуваннях через «Параметри облікового запису», а потім «Налаштування каналу».

Джерело: WSJ

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

@proidei.com Кейс – почати все з 0 🔥 #лайфхак #tiktok #маркетинг ♬ Hip Hop with impressive piano sound(793766) – Dusty Sky

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedIn, Instagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Читати більше: