Ще один квартал і ще один звіт про «рекордну участь», який демонструє, що LinkedIn продовжує зростати, згідно з останнім оновленням продуктивності материнської компанії Microsoft.

Продуктивність LinkedIn відповідно до Microsoft

 

Як ви можете бачити тут, LinkedIn опублікував хороші результати за квартал, загальний дохід зріс на 36%, викликаний збільшенням попиту на рекламу LinkedIn та відродженням ринку праці.

Microsoft: «Ми переживаємо «Великі перестановки» на ринку праці, оскільки все більше людей у ​​більшій кількості місць, ніж будь-коли, переосмислюють, як, де і чому вони працюють. У цій новій економіці LinkedIn став вирішальним для з’єднання творців із їхніми спільнотами, шукачів роботи з роботодавцями, учнів з навичками, а продавців із покупцями».

Справді, серед мінливого ландшафту зайнятості LinkedIn має гарні можливості для перемоги, надаючи людям нові можливості продемонструвати свої навички та знайти нові позиції, оскільки галузі повільно повертаються до нормальної робочої потужності.

І у нас ще є шлях до цього, оскільки пандемія все ще спричиняє масові порушення в багатьох секторах. Хоча деякі люди змогли змінити фокус на кар’єрі, інші залишаються осторонь, і це й надалі відкриватиме нові можливості для LinkedIn у міру розвитку ситуації.

На додаток до цього LinkedIn також повідомляє, що його бізнес із продажів рішень, очолюваний його платформою Sales Navigator, яка наразі має понад мільйон користувачів, що платять, досягла 1 мільярда доларів доходу за рік, що вперше досягло цієї віхи. Це вказує на зростаючу цінність LinkedIn для маркетологів із додатковими інструкціями та інструментами керування Sales Navigator, що надають більше можливостей.

Статистика LinkedIn

Що стосується загального використання платформи, Microsoft стверджує, що події LinkedIn також зростають, і тепер на платформі щотижня створюється понад 24 000 подій і 1,5 мільйона відповідей.

LinkedIn нещодавно додав нові інструменти для своїх подій на платформі, включаючи аудіокімнати, а також групові відеопотоки.

 

Відео події LinkedIn

 

З іншого боку, LinkedIn Service Marketplace також допоміг майже 3 мільйонам фрілансерів і малих підприємств долучитися до нових можливостей,

Хоча LinkedIn не привертає такої уваги ЗМІ, як інші соціальні програми, LinkedIn продовжує розширюватися та розвиватися під належністю Microsoft.

Ще в 2016 році, коли Microsoft придбала LinkedIn за 26,2 мільярда доларів, професійна соціальна мережа налічувала близько 430 мільйонів користувачів, зараз кількість користувачів майже вдвічі зросла: понад 810 мільйонів людей зареєструвалися в додатку.

 

Члени LinkedIn

 

Звичайно, «члени» та «активні користувачі» — це не одне й те саме, і вам також доведеться виключити Китай з цих розрахунків, після того як LinkedIn витягнув свій основний додаток із регіону минулого року через зростання регуляторного тиску та пов’язані з цим проблеми.

Але навіть враховуючи ці умови, LinkedIn, очевидно, продовжує розвиватися. І знову ж таки, оскільки все більше людей шукають нові можливості в новому світі роботи, а більше професіоналів намагаються з’єднатися все більшою кількістю способів, з’являється багато показників, які свідчать про те, що LinkedIn справді продовжуватиме розвиватися та розширюватись у своєму поточному використанні.

Якщо ви не розглядали LinkedIn для свого маркетингу, можливо, варто ще раз подивитися – і хоча це буде не для всіх, різні інструменти та параметри платформи є можливостями.

Джерело: LinkedIn

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

@proidei.com Reply to @roksolana.boyanova Активний час вашої аудиторії в TikTok ⏰ #smmукраина #продвижение #маркетинг #таргетинг ♬ You – Petit Biscuit

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: